• Reklamy

Otazky a pripomienky na portal

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Album

Odoslaťod Timejka 11.1.2007 15:33

Z nejakého dôvodu mi nejde otvoriť sekcia Album... Len sa mi zjaví prázdne biele okno a nič (a dole, v statusi, je napísané Hotovo)
Tak neviem, či to je v prestavbe, alebo mám len zlé nastavenia... Predtým mi to ale išlo. Neviete mi niekto poradiť? Vdaka
Obrázok používateľa
Timejka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 23.10.2006 14:35
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Album

Odoslaťod janula 11.1.2007 15:58

Timejka napísal:Z nejakého dôvodu mi nejde otvoriť sekcia Album... Len sa mi zjaví prázdne biele okno a nič (a dole, v statusi, je napísané Hotovo)
Tak neviem, či to je v prestavbe, alebo mám len zlé nastavenia... Predtým mi to ale išlo. Neviete mi niekto poradiť? Vdaka

..ani mne to momentalne nejde Timejka, takze je to pravdepodobne problem celeho fora....
prosim admina, nech sa na to pozrie, dakujem :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Andrea 15.11.2007 8:00

Odkedy je nová forma Catsu, musím sa stále prihlasovať napriek tomu, že "zafajknem" automatické prihlasovanie :-( ....
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 16.11.2007 8:19

Andrea napísal:Odkedy je nová forma Catsu, musím sa stále prihlasovať napriek tomu, že "zafajknem" automatické prihlasovanie :-( ....

Pri zapamatani prihlasovacich udajov sa Vam do pocitaca ukladaju subory (tzv. cookie), ktore sa pri opatovnom nacitavani fora overuju. Tieto subory cookie su zavisle od parametrov URL, co znamena, ze ked zadate forum.cats.sk, zapamatate si prihlasovacie udaje a na druhy den si zadate stranku cats.sk/forum, uz sa tieto subory cookie nevztahuju na vcerajsie nastavenie. Preto prosim pouzivajte jednotnu stranku fora, odporucam forum.cats.sk.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Andrea 16.11.2007 9:10

stránku otváram stále cez to isté (cez roletku), ale stále sa musím prihlasovať
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Andrea 27.11.2007 19:38

Hmm, nechcem byť otravná, ale stále mi nejde to automatické prihlasovanie sa na fórum :-(
Na Cats sa prihlasujem cez "roletku", takže stále rovnako. Napriek tomu, že zafajknem, aby som sa prihlasovala automaticky, nefunguje mi to :-(
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod janula 27.11.2007 21:19

Andrea napísal:Hmm, nechcem byť otravná, ale stále mi nejde to automatické prihlasovanie sa na fórum :-(
Na Cats sa prihlasujem cez "roletku", takže stále rovnako. Napriek tomu, že zafajknem, aby som sa prihlasovala automaticky, nefunguje mi to :-(

.. Adi, mozno si skus vytvorit novy odkaz na forum a cez ten sa prihlasovat :wink:
No ja sa prihlasujem pri kazdom vstupe na stranku, aj ked nemusim, no je to podla mna bezpecnejsie, najma ak sa prihlasujes aj z ineho compu :cica2:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod INA S. 27.11.2007 23:03

Andrea napísal:Hmm, nechcem byť otravná, ale stále mi nejde to automatické prihlasovanie sa na fórum :-(

...určite nie si,mne to robí tiež a teraz ponovom mi ukazuje ,že som prihlásená a niesom a opačne
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Andrea 28.11.2007 10:01

janula napísal:

.. Adi, mozno si skus vytvorit novy odkaz na forum a cez ten sa prihlasovat :wink:
No ja sa prihlasujem pri kazdom vstupe na stranku, aj ked nemusim, no je to podla mna bezpecnejsie, najma ak sa prihlasujes aj z ineho compu :cica2:

:velmismutny: :-/ nejde to ani tak
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb