• Reklamy

Pomohol vám portál Cats.sk, alebo diskusné fórum?

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Zabudol

Odoslaťod Peter Polák 12.2.2007 22:24

Mozno by bolo dobre keby kazda diskusia mala svojho moderatora, pripadne viac diskusii. A za tieto diskusie by bol zodpovedny, aby boli o tom na co su urcene.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: Odpoved

Odoslaťod tina21 12.2.2007 22:27

Peter Polák napísal:
tina21 napísal:No ja sa uz fakt bojim vobec nieco do tohto fora napisat...moj nazor vsak vyjadrim, ci je odborny alebo nie... :-D
V poslednej dobe som v tomto fore dost vela listovala, je tu kopec uzasnych tem, ktore boli preberane pred davnymi '' vekmi''. Boli tu prebrate hlavne rozne choroby, o ktorych som ani netusila...mne nejde o odbornost v pravom slovazmysle (na to mam vet, alebo literaturu), chcem vediet o skusenostiach chovatelov, ci uz sa to tyka krmenia, zdravia alebo chovu vo vseobecnosti. A tie tu aj nachadzam...
No na druhej strane tiez nie je bohvieako zabavne citat trojslovne odpovede s piatimi smajlikmi, ktore tu podla mna len zaberaju miesto...a tych je v poslednej dobe dost...
z tem Zdravotna poradna, O mackach a Chovatelska poradna sa stal podla mna misung... :velmismutny: kedysi bola rec o nejakych PRAVIDLACH FORA, ktore by mohli nastolit nejaky poriadok a usmernit nas, aj novych uzivatelov v tom, co a kde pisat...snad by sa to potom vylepsilo.
snad ma nikto neukamenuje za neodbornost...vsetci sa stale ucime :-D

Nemusíš sa báť písať na toto forum. Asi zruším túto diskusiu, aj tak nikam nvedie. Ved toto forum tvoríte vy, tak kludne sa môžete navzajom upozorňovať a usmerňovať pisateľov vo fore.

Nie Peter, prave naopak, myslim, ze ma vyznam hovorit o tejto teme...ludia si vstupia do svedomia, aj ked to nie je adresovane prave na ich osobu...dufajme :-D
Obrázok používateľa
tina21
šelma
šelma

Založený: 7.10.2006 22:21
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 12.2.2007 22:35

Peter Polák napísal:Aby sa to celé niekam posunulo pravdepodobne zvedieme hodnotenie podla kvality prispevkov a nie podla kvantity. Len si to neviem dosť dobre predstaviť, že to bude robiť jeden človek :-)

Urcite nie jeden clovek, to by nebolo objektivne.
Najskor na zaklade dohody/hlasovania moderatorov/adminov. Alebo tak nejak :-)
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08

Reklamy

Odoslaťod tina21 12.2.2007 22:36

To s tou kvalitou je podla mna genialny napad!!!Posunie to ludi dopredu a zabrani karierizmu... :D
Obrázok používateľa
tina21
šelma
šelma

Založený: 7.10.2006 22:21

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 12.2.2007 22:47

Lucky G. napísal:
Peter Polák napísal:Aby sa to celé niekam posunulo pravdepodobne zvedieme hodnotenie podla kvality prispevkov a nie podla kvantity. Len si to neviem dosť dobre predstaviť, že to bude robiť jeden človek :-)

Urcite nie jeden clovek, to by nebolo objektivne.
Najskor na zaklade dohody/hlasovania moderatorov/adminov. Alebo tak nejak :-)

Ako to chcete spravit to myslíš, že tie tlapky sa budu pridelovať po nejakej dohode tu na fore. Takže chceš všetkým zobrať hodonotenie? Alebo dáme ešte jedno na vyše odla kvality?

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod armani 12.2.2007 23:07

Som rád, že viacej z členov tohto fóra pochopilo, že fórum sa uberá niekde úplne inam ako mal Peter a zakladajúce členky fóra za cieľ. V začiatkoch bola informačná hodnota veľmi vysoká a rady mali úroveň. No to čo sa tu deje zhruba v poslednom pol roku ma veľmi mrzí. Prevažuje kopa balastu v ktorej obyčajne zaujímavé informácie zapadnú. Ďalšou doslova mániou sa tu stalo, že na dobre mienenú radu od človeka ktorý problematike rozumie a je ochotný sa o vedomosti podeliť, sa tu strhne doslova vojna kvázi odborníkov ktorí vás dokážu zadupať pod čiernu zem a popri tom aj pourážať. Však čo, sme na webe a ten je anonymný.

Všimnite si, koľko členov sa na tomto fóre hanbí alebo bojí podpísať pod svoje názory. Pozrite sa, koľko členov a sú medzi nimi fakt veľmi zaujímavé osoby zo spústou vedomosti a informácií, prestalo byť aktívnych a len čítajú bez prispievania. Prečo asi? Skúste sa nad tým zamyslieť!

Možno by sa toto fórum ešte spoločnými silami dalo navrátiť do starých koľaji, no chce to aby sa každý z nás zamyslel a snažil sa dodržiavať disciplínu pri držaní témy, používal funkciu vyhľadávania, vyplnil pravdivo svoj profil a najmä mal rýchlejší mozog ako prsty na klávesnici. Občas je dobré napočítať do 10, príspevok si ešte raz prečítať a potom začať búšiť do klávesnice.

Ešte úplne na záver návrh pre adminov. Pre nepoučiteľných založiť tému Tlachárna alebo tak podobne. Tam by sa fakt mohlo len tlachať ako na trhu samozrejme pri dodržiavaní pravidiel slušnosti.
Naposledy upravil armani dňa 12.2.2007 23:34, celkovo upravené 1 krát.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod armani 12.2.2007 23:17

Ešte si dovolím uverejniť pravidlá jedneho fora kde je celkom 34 541 príspevkov a je tam 2 127 registrovaných uživatelov. Verte, že tie pravidlá sa striktne dodržiavajú a Admini s moderátormi nie sú u niektorých členov moc oblúbený, lebo mažú, zamykajú tému ktorá sa uberá nesprávnym smerom alebo odporuje pravidlám veru fest často.

Vážení přátelé,

náš celý team s Vaší pomocí se bude snažit o kultivované povidání o našem společném hobby a to jsou modely aut v ruzných měřítcích, různý pohon pohybujících se v různém terény nebo na specializovných dráhách nebo i obyčejých parkovištích. Byli bychom rádi, kdyby se na tomto fóru scházeli lidé, kteří se chtějí něco dozvědět, ale i podělit se o své znalosti a zkušenosti.
Přesto, že diskuze je založena na přezdívkách uživatelů budeme preferovat reálná jména místo přezdívek nebo uvítáme reálné jméno v podpisu pod příspěvkem. Jeví se nám velmi nešťastné když uživatelé se bojí veřejně říkat svoje názory, ale pokud jsou v anonimitě jejich projevy byvají víc než silácké.
Obvykle nemoderovaná diskuse sklouzne často do tématu k úplně jinému a nebo se dokonce zvrhne v litý boj kdo z koho, nebo ve flam-war, rozhodli jsme se, že toto fórum budeme důsledně moderovat se vším co z toho plyne.
Číst příspěvky na tomto fóru může pouze registrovaný uživatel. Přispívat může taktéž jen registrovaný uživatel. Registrovaní uživatelé mohou libovolně zakládat témata v jednotlivých tématických sekcí a přispívat do nich. Hlasovat může jen registrovaný uživatel.
Team moderátorů bedlivě sleduje témata a v případě, že se v daném auditoriu (angl. threadu) začnou vyskytovat příspěvky, které se odchylují od tématu, nejdříve upozorní diskutující na tuto skutečnost a odkáže je do příslušné sekce, nebo příspěvky přenese do zvláštního auditoria a nebo příspěvky smaže, tak aby původní diskuse mohla pokračovat dál.
Budou-li příspěvky uživatelů obsahovat urážlivé nebo vulgární výrazy mohou být moderátorem celé smazány a to bez ohledu na další obsah. Bude-li uživatel fora nadále porušovat zásady slušného chování bude s fora vyloučen.
Vyloučení bude hrozit i za opakující se reklamu.
Doufáme, že toto opatření bude přijato s pochopením a že přispěje k přehledné komunikaci všech přispěvatelů.

Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod sara 13.2.2007 8:54

Lucky G. napísal:[ :sipka: 1. pocet prispevkov uzivatela nebude zverejnovany (prispevky sa samozrejme budu nadalej pocitat a podla nich bude mat kazdy svoje hodnotenie ako doteraz) ALEBO sa pozmeni aj system hodnotenia - jednotlive hodnotenia budu uzivatelom pridelovane administratormi/moderatormi manualne, a nie automaticky podla kvantity, ale hlavne podla kvality prispevkov.
:sipka: 2. moderatori budu prispevky a temy citujem "vatoveho" typu nekompromisne mazat, prip. nepoucitelnym uzivatelom aj zabranovat pridavanie prispevkov (ale to je az krajne riesenie).
Dufam, ze to nevyznelo prilis "diktatorsky", je to len moj podnet, tesim sa na vase reakcie :bye:.

Myslite, ze sem niekto pise len preto,aby si "nazbieral body" ake to ma prenho vyhody, ja som vlastne do dnesneho dna nepochopila naco sa tie body zobrazuju, ak je to skutocne tak, nech sa tieto "body" nezobrazuju. Ved to ma byt o prispevkoch a nie o sutazeni. Ten bod c.2 sa mi velmi paci, je urcite dost prispevkov na mazanie a o hlupych vyrazoch ani nehovorim.
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Odoslaťod INA SZABOVA 13.2.2007 13:33

Súhlasím so sárou i armánim,nikdy som nepísala na fórum kôli počtu príspevkov,ale preto,že buď som si nevedela poradiť a potrebovala som radu alebo som tú radu podala ja sama,žiadne súťaženie a zbieranie bodou i keď pár zberateľov tu máme
INA SZABOVA
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.10.2006 18:03

Reklamy

Odoslaťod janula 13.2.2007 15:39

Hmm, je to celkom dobry napad, ze by sa temy vo fore rozdelili a podla vzajomnej dohody by sa pridelili moderatorom (v tomto pripade treba zvolit asi aj par novych moderatorov :wink: Dana tema by sa potom lahsie moderovala, upravovala a moderator by mal vacsi prehlad o prispevkoch... Tie body z ineho fora co napisal armani su tiez celkom fajn, najma co sa tyka "vatovych prispevkov" alebo zakladani roznych duplicitnych tem, ktorych je tu stale naozaj dost.... postupovali by sme nasledovne : UPOZORNIT (ak nepomoze) ZAMKNUT (ak sa podobne prispevky budu od toho isteho uzivatela opakovat nadalej) MAZAT ... samozrejme len pri vaznejsom alebo neustalom porusovani pravidiel :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod kitekatka 13.2.2007 16:11

Spoločný príspevok od užívateliek Kitekatka & Kammilka:
Ako sme začali písať naše príspevky vedeli sme aký bude názor poniektorých užívateľov. Museli sme sa k tomu vyjadriť, pretože ak sa náhodou náš názor líši od ostatných neprirovnávali by sme ho k malému dieťaťu, ktorému zakázali cukríky.

Je nám ľúto Kristína, že nás zase musíš chytať za slovíčka pretože to s tým hysterčením bolo uvedené len ako príklad(viď kammilkin príspevok)

Peťo: nechápeme aký zmysel mal tvoj príspevok o tom, že zrušíš túto diskusiu, keď vzápätí napíšeš aby sa užívatelia navzájom usmerňovali.

Uznávame, že v niektorých prípadoch môže pomôcť len veterinár, ale to neznamená, že to do každej témy treba písať príp. to ešte napíše 5 daľších. :ikillyou:

Nemyslíme si, že fórum tvoria len užívatelia. Moderátori a administrátori sú tu na to aby príspevky mazali, upravovali, presúvali príp. dávali ban. A ak si to oni sami nemyslia asi by ich bolo treba zmeniť. Očakávame, že to vyvolá vlnu pobúrenia v radoch moderátorov a vopred oznamujeme, že si to nepotrebujeme vyskúšať. :wink:

Ďalej nám vadí ako tu veľa užívateľov propaguje niektoré značky PRÉMIOVÝCH krmív. Ktoré sa nie vždy pozitívne odrazia na zdraví mačiek. Ako príklad uvedieme Kitekatkinu mačku Mandy, ktorá sa po jednej miske odporúčaného krmiva povracala po celom byte. Samozrejme si uvedomujeme, že reakcie mačiek sú rôzne nebyť toho, že po podávaní krmiva o ktorom sa neustále píše, že obsahuje(pritom ho predtým odporúčali takisto ako teraz tie ďaľšie)rakovinotvorné látky sa jej viditeľne zlepšil apetít a najmä kvalita srsti.A navyše Kammilkina mačka Astra je chovaná na tomto nemenovanom krmive odmalička a nemala nijaké zdravotné problémy.
Celkovo celá sekcia "Ideme nakupovať a komercia" je jedna veľká reklama. :-(

Určite nie je potrebné aby po nejakom príspevku (samozrejme je to iné v offtopic a podobných)nasledovalo 10 dalsich o tom ako s ním súhlasia. Alebo po nejakom pozitívnom príspevku nasleduje zase veľa s rovnakým názorom a zase naopak po negatívnom nasledujú ďalšie s tým istým názorom.
To je asi zatiaľ všetko a sme zvedavé aké budú reakcie. :jaziram:
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 13.2.2007 16:28

kitekatka napísal:Spoločný príspevok od užívateliek Kitekatka & Kammilka:
Ako sme začali písať naše príspevky vedeli sme aký bude názor poniektorých užívateľov. Museli sme sa k tomu vyjadriť, pretože ak sa náhodou náš názor líši od ostatných neprirovnávali by sme ho k malému dieťaťu, ktorému zakázali cukríky.

Je nám ľúto Kristína, že nás zase musíš chytať za slovíčka pretože to s tým hysterčením bolo uvedené len ako príklad(viď kammilkin príspevok)

Peťo: nechápeme aký zmysel mal tvoj príspevok o tom, že zrušíš túto diskusiu, keď vzápätí napíšeš aby sa užívatelia navzájom usmerňovali.

Uznávame, že v niektorých prípadoch môže pomôcť len veterinár, ale to neznamená, že to do každej témy treba písať príp. to ešte napíše 5 daľších. :ikillyou:

Nemyslíme si, že fórum tvoria len užívatelia. Moderátori a administrátori sú tu na to aby príspevky mazali, upravovali, presúvali príp. dávali ban. A ak si to oni sami nemyslia asi by ich bolo treba zmeniť. Očakávame, že to vyvolá vlnu pobúrenia v radoch moderátorov a vopred oznamujeme, že si to nepotrebujeme vyskúšať. :wink:

Ďalej nám vadí ako tu veľa užívateľov propaguje niektoré značky PRÉMIOVÝCH krmív. Ktoré sa nie vždy pozitívne odrazia na zdraví mačiek. Ako príklad uvedieme Kitekatkinu mačku Mandy, ktorá sa po jednej miske odporúčaného krmiva povracala po celom byte. Samozrejme si uvedomujeme, že reakcie mačiek sú rôzne nebyť toho, že po podávaní krmiva o ktorom sa neustále píše, že obsahuje(pritom ho predtým odporúčali takisto ako teraz tie ďaľšie)rakovinotvorné látky sa jej viditeľne zlepšil apetít a najmä kvalita srsti.A navyše Kammilkina mačka Astra je chovaná na tomto nemenovanom krmive odmalička a nemala nijaké zdravotné problémy.
Celkovo celá sekcia "Ideme nakupovať a komercia" je jedna veľká reklama. :-(

Určite nie je potrebné aby po nejakom príspevku (samozrejme je to iné v offtopic a podobných)nasledovalo 10 dalsich o tom ako s ním súhlasia. Alebo po nejakom pozitívnom príspevku nasleduje zase veľa s rovnakým názorom a zase naopak po negatívnom nasledujú ďalšie s tým istým názorom.
To je asi zatiaľ všetko a sme zvedavé aké budú reakcie. :jaziram:

Moc by som tu do ostatnych ludi na fore neutočil, nemusi sa ti to vyplatit. Len by ma jedno zaujimalo prečo kitekatka a kammilka maju rovnaku IP adresu: 62.168.125.217?
Mozny by uzivatelov na fore zaujimalo niečo o kopirovani stranok www.britka.sk :-) :TomyAngelo: a zničoho nič tolko nevraživosti na toto forum a moju osobu.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod kammilka 13.2.2007 16:36

Prepac ak si to pochopil ako utocenie. Ale chceli sme to napisat tak aby sme vyjadrili to co si myslime a preto sme nepouzivali usmievave smajliky. A na to, že mame rovnaku IP adresu je jednoducha odpoved, pretoze sme to pisali odo mna;) A navyse mne sa zdá, že Katku poznáš takže si snáď nemyslš, že sme tá istá osoba. :mutagen: Lenze my dve sme kamaratky a zhodli sme sa na tom, ze velakrat sa stane, ze sa usmievame nad niektorymi prispevkami,preto sme napisali spolocny prispevok. Takze to mozete kludne zmazat, alebo co chces urobit.

A to s britka.sk: o tom nic neviem to ti povie katka.(ja ani neviem o com hovoris :-/ :-) )

A este k tej nevrazivosti: Nie je to nevrazivost, ale napisali sme to v com si myslime, ze by forum este mohlo pridat. Pretoze mozno ked si niekto precita taky nahnevanejsi prispevok zapamata si ho skor ako ked budeme pisat s usmievajucimi smajlikmi. A zase nemoze mat kazdy vzdy na vsetko pozitivny nazor. :-/
Obrázok používateľa
kammilka
šelma
šelma

Založený: 31.3.2006 18:12

Reklamy

Odoslaťod Kristína 13.2.2007 16:54

Mile kitekatka a Kammilka,

ked sa pod svoje prispevky podpisete plnym menom a zacnete tak dodrziavat pravidla fora, na ktorych tak bazirujete (mazanie prispevkov a banovanie uzivatelov), mozme diskutovat dalej.
Pre mna je tato diskusia uzavreta, nakolko s niekym, kto sa hanbi pod svoj nazor podpisat sa nemam o com bavit.

V pravidlach fora je tiez cosi o autorskych pravach, ale zjavne to (aspon kitekatke) nic nehovori, je vzdy lahsie nieco ukradnut ako vytvorit.
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod janula 13.2.2007 18:31

Nikto nie je neomylny..ale ak chcete, aby kazdy na tomto fore striktne dodrziaval pravidla, mali by ste ich dodrziavat aj vy :wink:
... kitekatka si vytvorila temu o zlomenych zubkoch jej macicky, co je v poriadku, ale skor nez ju vytvorila, mohla si vsimnut, ze na tej istej strane v Zdravotnej poradni je uz niekolko mesiacov tema "Zlomeny zub" od autora "saasenaa"... jedna sa o duplicitnu temu, ktoru by sme ako spravni moderatori mali vymazat a autora upozornit o starsej teme... ale, kedze aj ja som omylna, tuto duplicitnu temu som si vsimla az dnes, takze prepac kitekatka, tvoju temu musim uzamknut.... :cica2:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb