• Reklamy

Pomohol vám portál Cats.sk, alebo diskusné fórum?

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Pomohol vám portál Cats.sk, alebo diskusné fórum?

Odoslaťod Peter Polák 17.6.2006 7:07

Dostal som niekolko reakcii od navstevnikov fora, o tom ako im pomohol portal Cats.sk, pripadne zmenil ich život. Mate aj vy podobnu skusenost tak napište svoj pribeh. :-) :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

xyz

Odoslaťod Andrea 17.6.2006 7:48

Jasné, že pomohol! A ešte ako! Hoci chováme mačky už viac, ako 13 rokov, mnohému som sa tu naučila a zistila, že predsa je ešte veľa ľudí, ktorí sú ochotní poradiť a pomôcť hoci aj neznámemu. A navyše, získala som tu mnoho známych, s ktorými sa, aspoň dúfam, aj stretnem. Vlastne jedno stretnutie už mám aj za sebou - s Janulou - zlatá baba!
Takže všetkým Cats vrele odporúčam! :wink:
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod inga 17.6.2006 11:09

Pripájam sa k tejto téme, aj mne portál cats veľmi pomohol tak ako už spomínala Aďka. Vďaka nemu som dostala rady od chovateľov ktorý majú kombináciu mačka a dieťa a tak som sa rozhodla skúsiť to aj ja. Našla som veľa dôležitých informácií o starostlivosti o mačku a tiež o správnom kŕmení. No a vďaka fóru a tiež Aďkinmu skvelému nápadu mám doma ďalšieho malého chlpáňa. Je naozaj dobré že fórum a stránka existujú, nehovoriac o chate na ktorý sa každý večer teším a tiež na baby s ktorými tam pokecáme. Sú tu super ľudia a hlavne milujú mačky a berú ich ako rovnocenných spolubývajúcich a takých ľudí je v mojom okolí málo, aj ja sa teším na osobné stretnutie.
Ingrid
Obrázok používateľa
inga
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 10.3.2006 22:56

Reklamy

Odoslaťod evusik 17.6.2006 11:12

pripajam sa, da sa povedat, ze vacsinu veci, ktore o macickach viem, viem z tejto stranky :-) myslim, ze portal cats.sk je vybornym pomocnikom nielen pre profesionalnych chovatelov, ale aj pre zaciatocnikov, ku ktorym som patrila (a scasti este aj patrim) tiez ja :-)
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod Petuska 17.6.2006 18:45

Všetko ste už napísali a ja s tým môžem len súhlasiť. Je perfektné, že existuje portál, na ktorom si môžeme navzájom poradiť, zdieľať svoje skúsenosti s mačičkami a získať nových priateľov, ktorí takisto milujú mačičky. Takisto aj ja som tu našla mnoho spriaznených duší a veľmi milých ľudí. Ďakujem, že Cats.sk existuje a odporúčam ho všetkým milovníkom mačičiek aj tým, ktorí uvažujú o tom prijať do svojej rodiny mačiatko. Stojí to za to! :wink:
BAGHEERA \"Bagi\" (*28.4.2006)
LILY \"Lilinka\" (*30.3.2003 +29.5.2006)
Obrázok používateľa
Petuska
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 18:21

Reklamy

Odoslaťod juliena 19.6.2006 20:29

Ja sa chcem poďakovať všetkým mačkárom, ktorí mi poradili v rôznych sférach "mačacieho sveta" a ktorí ma psychicky podržali v období, keď som zistila, že Mafia je tehotná a mačiatka by po antibiotikách mohli byť poškodené.
(Komu to dlžím kofolu ? :-D )

Cats pomáha rúcať vekové a miestne bariéry a vďaka našim mačičkám som tu spoznala niekoľko pre mňa veľmi cenných ľudí z rôznych oblastí Slovenska od najmladších (viz Peťuška) až po maminu takmer dospeláčky (Andrea). Všetci títo ľudia sú pre mňa zdrojom inšpirácie nielen v tom "našom mačacom svete", ale vďaka ich radám som ušetrila peknú sumu peňazí, ktoré som mohla investovať do spokojnejšieho života mojich cicúchov.

Peťo, to čo si vytvoril, je viac ako si myslíš. Toto fórum spája ľudí a spoločne nachádza riešenia pre rôzne problémy jednotlivcov ako aj dáva pocit, že človek nie je v svojom trápení sám. Vďaka tomuto fóru bolo adoptovaných či zachránených množstvo mačičiek z ulice či od ľudí, ktorí ich týrali. (Ako sme spolu kuli plány na tvrdohlavú tetu z dediny ... )

Večerný chat je pre mňa relaxom po náročnom dni v práci a úžasným prínosom každodennej pohody a smiechu. Mám vás rada Petuska, Inga, Janula, Andrea, Viktoria, Evušik ... babizne !!!
Naposledy upravil juliena dňa 20.6.2006 8:45, celkovo upravené 1 krát.
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod Viktória 20.6.2006 7:33

Aj my teba, Julka :cerveny:
Viktória
šelma
šelma

Založený: 4.4.2006 10:08

Reklamy

Odoslaťod janula 20.6.2006 8:50

Cats forum ma vela naucilo o macickach, aj ked som este ziadne nemala a teraz, ked uz mam dvoch kocurikov, tu stale nachadzam nove rady a zaujimavosti, ktore mi pomahaju pri starostlivosti o nich :wink:
Okrem toho som tu nasla vela mackarov-nadsencov, ktori su skveli ludia a priatelia a tiez radi pomozu a da sa s nimi super pokecat :-)
Bola by skoda, ak by toto forum dakedy zaniklo...
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Petuska 20.6.2006 19:49

julienka, to bolo pekné.... aj janulkin príspevok...

Aj ja vás mám všetkých rada! :1l0:
BAGHEERA \"Bagi\" (*28.4.2006)
LILY \"Lilinka\" (*30.3.2003 +29.5.2006)
Obrázok používateľa
Petuska
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 18:21

Reklamy

Odoslaťod emilia 21.6.2006 9:04

pripajam sa k vseobecnej pochvale tohto fora, je to naozaj skvela vec. rady z "prvej ruky" su casto ovela lepsie ako v roznych knihach. ked som doma chodim sem kazdy den, a ak som nahodou dlho z domu vzdy sa tesim co nove tu najdem. najviac ma vzdy potesia pribehy zachranenych maciatok(aj maciek :cica2: ). tiez som sa tu naucila mnoho uzitocnych veci o starostlivosti o macky, nebyt vas ludkovia este by som davala mojmu macakovi whiskas granulky.... naozaj pred tym ako som objavla toto forum som bola veeelky laik....nehovorim ze teraz som nejaky odbornik, ale v porovnani s tym co som o mackach vedela predtym... :wink: dakujem vsetkym :-D :cica2:
Adriana Cvancigerová

Emil-Emko (*jún 2004)/domáci tigrík:)
Obrázok používateľa
emilia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 16.11.2005 22:17

Reklamy

Odoslaťod Domi 1.7.2006 11:43

Veľmi pekne vám všetkým ďakujem, za vaše rady, čo mi píšete. Aj Peťovi, ktorý vytvoril túto super stránku pre milovníkov mačičiek :cica: . Vždy, keď mám voľný čas, pozriem sa na Cats.sk :-) . Neviem si predstaviť, ako by to bolo, keby neexistovalo toto fórum.
Keď odtrhneme kvet, zvädne,
keď chytíme motýľa, zahynie.
Vtedy pochopíme, že prírody sa
môžeme dotýkať len srdcom.

Dominika :-)
Domi
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 14.5.2006 11:59

Reklamy

Odoslaťod armani 15.8.2006 21:18

Portál mi pomáhal, no jeho kvalita ide v súčasnosti prudko dole. Stáva sa z tohoto solídneho fora pomaly ale isto bezcenná kopa príspevkov. Vyzerá to ako súťaž o najväčší počet príspevkov a podľa možnosti čo najviac nič nehovoriacich ( veľmi slušné vyjadrenie). Možno by mohol admin zriadiť sekciu " Pre nudiacich sa" . Je veľkou škodou, že aj napriek upozorneniam sa nový členovia nechcú umravniť. . Proste už ma nebaví lúskať tú spústu balastu. :evil:
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod lenka 16.8.2006 8:11

Myslím, Armani, že máš úplnú pravdu :-( a je to škoda
Klučková Lenka
Žilina

Bonifác / kríženec TUA - veeeľký lenivec
Ginger / kríženec BRI
Obrázok používateľa
lenka
šelma
šelma

Založený: 19.9.2005 8:24

Reklamy

Odoslaťod INA S. 16.8.2006 14:40

.... :cica2: aj keď som nováčik súhlasim s armanim a je to veľká škoda!!! :ikillyou:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 17.8.2006 7:25

Armani, suhlasim s tebou :-( Mne forum kedysi velmi pomahalo, ale dnes, ked uz pomaly sluzi viac na zabavu pre nudiacich ako na uzitocne informacie, nemam ani chut to citat. Nemam nic proti tomu, ze sa niekto zdoveri so svojim zazitkom, nech sa pobavia aj ostatni, ak chcu, takisto temy typu o hrackach mi pomohli...bez nich by som napr. nasim maciakom nedala na hranie stupel od flase a prisla by som o skvelu zabavu a lacnu hracku :-D ale to, co sa tu deje teraz, to uz nema so starym forom nic spolocne. Je to velka skoda.
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb