• Reklamy

Pomohol vám portál Cats.sk, alebo diskusné fórum?

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Odoslaťod inga 17.8.2006 9:57

Armani som rada že to niekto takto pekne a priamo napísal, v poslednej dobe sem zavítam len tak, fakt keď už nemám čo iné na robote, aj keď predtým som sa sem tešila a chodila každý deň. :mutagen: Nový členovia by si mali hlavne pozrieť staré príspevky s ktorých sa dá načarpať veľmi veľa informácii ale i svetla do duše. Sama som to tak robila, tešilo ma čítať o tom ako ľudia tu na fóre majú radi svoje mačky a ako sa o ne starajú, veľa mi to dalo, všetko sa však vyvíja a tak čakám zmenu aj tu, ako som niekde čítala: život je sínusoida, raz si hore a raz dole, asi je to tak aj tu, tak haló ľudkovia začnime stúpať. :-D A tiež si myslím že nové nápady by mal vnášať aj admin, čo tak nejaká súťaž, nový smajlíci, nejaká akcia tu na fóre, proste nejaké oživenie. :cica:
Ingrid
Obrázok používateľa
inga
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 10.3.2006 22:56
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod emilia 17.8.2006 17:06

mate uplnu pravdu, boli casy ked som sa sem tesila kazdy den, ale teraz v posledom case uz v podstate nemam na co odpisat :smutny: a mrzi ma to. toto forum som si oblubila ako perfektny zdroj informacii o nasich milacikoch, na kecky by mal sluzit chat... :-(
Adriana Cvancigerová

Emil-Emko (*jún 2004)/domáci tigrík:)
Obrázok používateľa
emilia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 16.11.2005 22:17

Reklamy

Vyjadrenie

Odoslaťod Peter Polák 20.8.2006 9:22

Nechcel som zasahovať do chodu tohto diskusneho fóra, nakoľko som vam všetkým chcel nechať volnú ruku, a hlavne nechať ísť fórum vlastnou cestou. Myslel som si, že volnosť na fore vám spríjemní pobyt a písanie. Dokonca som všetko sledoval s nadhladu. Momentalne je stav taký, že sa bude musieť spraviť na fore poriadok a moderatori sa budu musieť viac snažiť, nakoľko su tu od toho a dostali aj pravomoci podobne administrátorom. Pokial sa tak neudeje tak si bude musieť fórum náisť nových moderátorov, ktorý budú dbať na poriadok a kvalitu obsahu diskusného fóra. Momentálne by som chcel spraviť nových moderátorov, ale všetko potrebuje svoj čas a miesto. Chcel by som to formou verejneého hlasovania priamu tu na fore pre registrovaných. Budú sa musieť určiť pravidlá moderovannia a správania sa na tomto diskusnom fóre, nakolko mi záleží na budúcnosti fóra. Preto sa prosím všetci zamyslite nad svojim pôsobením na fóre... :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod nikinka 8.9.2006 19:54

aj men to dost pomohlo
som zaciatocnik co sa tyka maciciek ale dost som sa tu docitala o veciach ktore som envedela a tiez ked som nieco nevedela stacilo napisat a odpoved som dostala behom jedneho dna :-)
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod armani 17.10.2006 8:38

Viem, že je to od veci, ale nedá mi aby som sa nezastavil pri uživateľke pod nickom Petruška. Prečo? Pre obsah jej príspevkov a najmä vek Petrušky. Kto si nevšimne jej osobné údaje pod nickom nespozoruje, že píše 14 ročné dievča.Toľko lásky a vedomostí spolu s veľmi kultivovaným prejavom sa často u tejto vekovej kategorie nevidí. Teda súdím podľa príspevkov tejto vekovej skupiny na fore. Po Evušíkovi daľšia mladá nádej našej komunity. Vždy ma dokážu veľmi potešiť mladí ľudia ktorí niečo vedia, majú citu na rozdávanie a od života nie len berú ale dávajú aj druhým.:-D Ak bude takýchto členov viacej tak kvalita tohoto fora znova porastie.

Petruška držím ti palce aby sa ti všetko v živote darilo.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod STRAWBERRY 17.10.2006 10:38

Mne tato stranka velmi pomohla, dozvedela som sa vela novych veci, vo vela prispevkoch som nasla odpovede na svoje otazky :-)

a velmi sa mi paci, ze tu ludia maju velmi radi svoje macicky, pekne o nich pisu, dobre sa o nich staraju, atd. :cica2:

taktiez su vsetky macicky velmi pekne, rada si pozeram ich fotky, len skoda, ze ja neviem pridat fotky svojho kocurika :cica:

p.s. a velmi sa mi pacia smajliky, hlavne tie macacie :-D

pekny den vsetkym macacim mamam a tatkom a hlavne ich macacim pokladom :TomyAngelo:
STRAWBERRY
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 3.10.2006 7:23

Reklamy

Poďakovanie

Odoslaťod Peter Polák 10.2.2007 8:39

Chcel by som sa všetkým, ktorý sem napísali svoj príspevok poďakovať za Váš názor. Ale až teraz som si uvedomil, že ista skupina užívateľov odišla s tohoto diskusného fóra a možno sa už nikdy nevráti. Len otočiť sa k diskusnému fóru chrbtom o ktorom píšete, že ako Vám pomohlo je nefér. Veď vy ste tvorili to odborné a zdravé jadro diskuného fóra. Ja osobne nemôžem zakázať prístup a veľmi obmedzovať užívateľov, ktorý nepíšu odborné príspevky. Myslím si, že toto diskusné fórum je dosť veľké, že ste si tu mohli náisť svoj kútik a priestor pre seba. Ale rešektujem Váš postoj a som s toho dosť smutný... :-(
Ja osobne by som nemohol rozpravať ako mi to forum pomohlo a na druhej strane sa mu postaviť chrbtom... :-(

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod kammilka 12.2.2007 19:15

Teraz napíšem niečo čo bude pre mňa úplne pravdivé. Aj ma to ťahalo napísať sem ako mi fórum hrozne pomohlo a podobné veci, ale nakoniec som sa rozhodla napisat toto:
Pravdupovediac je tu strašne veľa tém a, keď sem niekto dá tému, ktorá je len o takom konverzovaní väčšinou(ak nie vždy)má veľa príspevkov.Lenže ak dá niekto tému v ktorej NAOZAJ potrebuje poradiť ako napr. struvity, máme hluchého kocúrika a pod. tam je len pár príspevkov aj to takýchto:" rýchlo choďťe k vetovi môže to byť problém"dokonca to niektorí píšu pri každej príležitosti :ikillyou:
Nemyslím si, že by to bol "detský chat", ale skôr je to dospelácky chat kde sem-tam napise nejake dieta(so svojimi od veci poznamkami). Ak sa teraz na mna nahnevate tak prepacte, ale ked prechadzam nejaku diskusiu tak často to nasleduje rovnako. Stále tu niekto hysterčí pretože mačku nemôžem ani len dlanou buchnut do chrbta(to uvádzam len ako príklady), alebo jej dat kuracie kosti a podobne. Takže pravdupovediac mi fórum veľmi nepomohlo :cat58: :smutny: Myslím si, že by to bolo treba zmeniť. Nebudem sa"foru obracat chrbtom" ale kym uzivatelia neprestanu ako odpovede pisat prispevky typu:"tak v tomto ti naozaj neviem poradit, ale mozno sa tu niekto taky najde" velmi to foru nepomoze nemyslite?? :ikillyou: Naco je takyto prispevok dobry? Buď viem, alebo neviem poradiť. Silou-mocou nepíšem zbytočnosti.
To je asi všetko čo som chcela povedať. :achtung: :achtung:
Obrázok používateľa
kammilka
šelma
šelma

Založený: 31.3.2006 18:12

Reklamy

Re: Poďakovanie

Odoslaťod kitekatka 12.2.2007 19:22

Peter Polák napísal:Chcel by som sa všetkým, ktorý sem napísali svoj príspevok poďakovať za Váš názor. Ale až teraz som si uvedomil, že ista skupina užívateľov odišla s tohoto diskusného fóra a možno sa už nikdy nevráti. Len otočiť sa k diskusnému fóru chrbtom o ktorom píšete, že ako Vám pomohlo je nefér. Veď vy ste tvorili to odborné a zdravé jadro diskuného fóra. Ja osobne nemôžem zakázať prístup a veľmi obmedzovať užívateľov, ktorý nepíšu odborné príspevky. Myslím si, že toto diskusné fórum je dosť veľké, že ste si tu mohli náisť svoj kútik a priestor pre seba. Ale rešektujem Váš postoj a som s toho dosť smutný... :-(
Ja osobne by som nemohol rozpravať ako mi to forum pomohlo a na druhej strane sa mu postaviť chrbtom... :-(

myslím si,že je to presne kôli tomu,čo napísala kammilka...súhlasím s ňou a mám presne tento istý postoj,a to nepíšem len kôli tomu,aby som pribrala ďalší príspevok.jednoducho je to pravda,ak to bude takto pokračovať,budem aj ja tým uživateľom,čo sa otočil fóru chrbtom :ikillyou:
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Kristína 12.2.2007 19:57

kammilka napísal:Teraz napíšem niečo čo bude pre mňa úplne pravdivé. Aj ma to ťahalo napísať sem ako mi fórum hrozne pomohlo a podobné veci, ale nakoniec som sa rozhodla napisat toto:
Pravdupovediac je tu strašne veľa tém a, keď sem niekto dá tému, ktorá je len o takom konverzovaní väčšinou(ak nie vždy)má veľa príspevkov.Lenže ak dá niekto tému v ktorej NAOZAJ potrebuje poradiť ako napr. struvity, máme hluchého kocúrika a pod. tam je len pár príspevkov aj to takýchto:" rýchlo choďťe k vetovi môže to byť problém"dokonca to niektorí píšu pri každej príležitosti :ikillyou:
Nemyslím si, že by to bol "detský chat", ale skôr je to dospelácky chat kde sem-tam napise nejake dieta(so svojimi od veci poznamkami). Ak sa teraz na mna nahnevate tak prepacte, ale ked prechadzam nejaku diskusiu tak často to nasleduje rovnako. Stále tu niekto hysterčí pretože mačku nemôžem ani len dlanou buchnut do chrbta(to uvádzam len ako príklady), alebo jej dat kuracie kosti a podobne. Takže pravdupovediac mi fórum veľmi nepomohlo :cat58: :smutny: Myslím si, že by to bolo treba zmeniť. Nebudem sa"foru obracat chrbtom" ale kym uzivatelia neprestanu ako odpovede pisat prispevky typu:"tak v tomto ti naozaj neviem poradit, ale mozno sa tu niekto taky najde" velmi to foru nepomoze nemyslite?? :ikillyou: Naco je takyto prispevok dobry? Buď viem, alebo neviem poradiť. Silou-mocou nepíšem zbytočnosti.
To je asi všetko čo som chcela povedať. :achtung: :achtung:

K tomuto sa vyjadrim.
Ked Ti niekto poradi a Tebe sa rada nepaci, nemusis sa nou riadit. Nepovazujem prispevok o kuracich kostiach za hystercenie, bol napisany uplne normalnym tonom a urcite so snahou pomoct. Skor tato reakcia mi pripada ako reakcia maleho dietata, ktoremu zakazali cukriky...
K radam ohladne zdravotnych problemov - castokrat je rada "Okamzite k veterinarovi!" tou najlepsou, aka moze byt. Osobne nechapem ludi, ktori pisu na forum, ze co maju robit, ked macka 3 dni neprijma potravu alebo ma tyzden vysoke horucky :achtung:
Prispevky "vatoveho" typu su proti pravidlam fora - snazili sme sa ich obmedzit.
A na zaver - ake si toto forum urobime, take ho budeme mat. Nie je to otazka moderatorov alebo administratorov, ti to nezmenia! Kazdy uzivatel a jeho prispevky tvoria toto forum, to si treba uvedomit pri ich pridavani (a niektorym uzivatelom by skutocne prospelo si tie pravidla fora precitat).
Forum nie je iba o odbornych veciach, stretavaju sa tu aj ludia, ktori si chcu o svojich milacikoch len tak pokecat, takze trocha tolerancie by asi nezaskodilo...

PS: a neverim, ze si sa na tomto fore nedozvedela vobec nic nove
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod sara 12.2.2007 20:25

Kristína napísal:[K radam ohladne zdravotnych problemov - castokrat je rada "Okamzite k veterinarovi!" tou najlepsou, aka moze byt. Osobne nechapem ludi, ktori pisu na forum, ze co maju robit, ked macka 3 dni neprijma potravu alebo ma tyzden vysoke horucky :achtung:
Prispevky "vatoveho" typu su proti pravidlam fora - snazili sme sa ich obmedzit.
A na zaver - ake si toto forum urobime, take ho budeme mat. Nie je to otazka moderatorov alebo administratorov, ti to nezmenia! Kazdy uzivatel a jeho prispevky tvoria toto forum, to si treba uvedomit pri ich pridavani (a niektorym uzivatelom by skutocne prospelo si tie pravidla fora precitat).
Forum nie je iba o odbornych veciach, stretavaju sa tu aj ludia, ktori si chcu o svojich milacikoch len tak pokecat, takze trocha tolerancie by asi nezaskodilo...

S tymto absolutne suhlasim. Mne sa toto forum paci, dostala som tu kopec uzitocnych informacii odbornych aj menej odbornych, kt. ma stale potesili. Ak by sme sa tu mali bavit na odbornej urovni tak tu 85% uzivatelov nema co robit. Osobne sa tu zdrziavam menej, len v pripade, ze potrebujem nejaku radu, alebo je tu tema kt. mi je blizsia,alebo som ju taktiez zazila.
PS: Naozaj by viac tolerancie nezaskodilo, mna osobne odradza aj fakt, ze tu niektory stale prizvukuju odbornost prispevkov, mozno by nebolo odveci zriadit "super odborny blog" . Ak mi niektory prispevok nereze proste ho ignorujem a neriesim ci je odborny ci neodborny. Je to dobre forum, len netreba tolko frflat su aj ovela horsie.. Ide tu predsa o lasku k zvieratam..a to je podstatne..
* BRI modra * :cica2:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Odoslaťod tina21 12.2.2007 21:52

No ja sa uz fakt bojim vobec nieco do tohto fora napisat...moj nazor vsak vyjadrim, ci je odborny alebo nie... :-D
V poslednej dobe som v tomto fore dost vela listovala, je tu kopec uzasnych tem, ktore boli preberane pred davnymi '' vekmi''. Boli tu prebrate hlavne rozne choroby, o ktorych som ani netusila...mne nejde o odbornost v pravom slovazmysle (na to mam vet, alebo literaturu), chcem vediet o skusenostiach chovatelov, ci uz sa to tyka krmenia, zdravia alebo chovu vo vseobecnosti. A tie tu aj nachadzam...
No na druhej strane tiez nie je bohvieako zabavne citat trojslovne odpovede s piatimi smajlikmi, ktore tu podla mna len zaberaju miesto...a tych je v poslednej dobe dost...
z tem Zdravotna poradna, O mackach a Chovatelska poradna sa stal podla mna misung... :velmismutny: kedysi bola rec o nejakych PRAVIDLACH FORA, ktore by mohli nastolit nejaky poriadok a usmernit nas, aj novych uzivatelov v tom, co a kde pisat...snad by sa to potom vylepsilo.
snad ma nikto neukamenuje za neodbornost...vsetci sa stale ucime :-D
Obrázok používateľa
tina21
šelma
šelma

Založený: 7.10.2006 22:21

Reklamy

Odpoved

Odoslaťod Peter Polák 12.2.2007 22:12

tina21 napísal:No ja sa uz fakt bojim vobec nieco do tohto fora napisat...moj nazor vsak vyjadrim, ci je odborny alebo nie... :-D
V poslednej dobe som v tomto fore dost vela listovala, je tu kopec uzasnych tem, ktore boli preberane pred davnymi '' vekmi''. Boli tu prebrate hlavne rozne choroby, o ktorych som ani netusila...mne nejde o odbornost v pravom slovazmysle (na to mam vet, alebo literaturu), chcem vediet o skusenostiach chovatelov, ci uz sa to tyka krmenia, zdravia alebo chovu vo vseobecnosti. A tie tu aj nachadzam...
No na druhej strane tiez nie je bohvieako zabavne citat trojslovne odpovede s piatimi smajlikmi, ktore tu podla mna len zaberaju miesto...a tych je v poslednej dobe dost...
z tem Zdravotna poradna, O mackach a Chovatelska poradna sa stal podla mna misung... :velmismutny: kedysi bola rec o nejakych PRAVIDLACH FORA, ktore by mohli nastolit nejaky poriadok a usmernit nas, aj novych uzivatelov v tom, co a kde pisat...snad by sa to potom vylepsilo.
snad ma nikto neukamenuje za neodbornost...vsetci sa stale ucime :-D

Nemusíš sa báť písať na toto forum. Asi zruším túto diskusiu, aj tak nikam nvedie. Ved toto forum tvoríte vy, tak kludne sa môžete navzajom upozorňovať a usmerňovať pisateľov vo fore.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 12.2.2007 22:16

kammilka napísal:Myslím si, že by to bolo treba zmeniť. Nebudem sa"foru obracat chrbtom" ale kym uzivatelia neprestanu ako odpovede pisat prispevky typu:"tak v tomto ti naozaj neviem poradit, ale mozno sa tu niekto taky najde" velmi to foru nepomoze nemyslite?? :ikillyou: Naco je takyto prispevok dobry? Buď viem, alebo neviem poradiť. Silou-mocou nepíšem zbytočnosti.

Kristína napísal:Prispevky "vatoveho" typu su proti pravidlam fora - snazili sme sa ich obmedzit.

kitekatka napísal:myslím si,že je to presne kôli tomu,čo napísala kammilka...súhlasím s ňou a mám presne tento istý postoj,a to nepíšem len kôli tomu,aby som pribrala ďalší príspevok.jednoducho je to pravda,ak to bude takto pokračovať,budem aj ja tým uživateľom,čo sa otočil fóru chrbtom :ikillyou:

Aj mna na niektorych prispevkoch prekvapuje, naco docerta si niekto da tolko "namahy", aby napisal prispevok typu "To je super" alebo "Ja ti neviem odpovedat" :jaziram: . Napada ma len jedna vec - dotycny si nahana pocet prispevkov, aby postupil na "vyssiu uroven" v hodnoteni. Cisielko s poctom vlastnych prispevkov je zda sa pre niektorych takou motivaciou, ze ked sa dostanu na forum, ihned odpovedaju v kazdej jednej teme, kde sa nieco mihlo, resp. aj v takej, kde sa uz pol roka nic nemihlo.
Nechcem nikomu brat pravo na vyjadrovanie sa, ani zavadzat ziadnu brutalnu cenzuru, ale napadaju ma dve drobne vylepsenia:
:sipka: 1. pocet prispevkov uzivatela nebude zverejnovany (prispevky sa samozrejme budu nadalej pocitat a podla nich bude mat kazdy svoje hodnotenie ako doteraz) ALEBO sa pozmeni aj system hodnotenia - jednotlive hodnotenia budu uzivatelom pridelovane administratormi/moderatormi manualne, a nie automaticky podla kvantity, ale hlavne podla kvality prispevkov.
:sipka: 2. moderatori budu prispevky a temy citujem "vatoveho" typu nekompromisne mazat, prip. nepoucitelnym uzivatelom aj zabranovat pridavanie prispevkov (ale to je az krajne riesenie).
Dufam, ze to nevyznelo prilis "diktatorsky", je to len moj podnet, tesim sa na vase reakcie :bye:.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08

Reklamy

Odpoved

Odoslaťod Peter Polák 12.2.2007 22:21

Lucky G. napísal:
kammilka napísal:Myslím si, že by to bolo treba zmeniť. Nebudem sa"foru obracat chrbtom" ale kym uzivatelia neprestanu ako odpovede pisat prispevky typu:"tak v tomto ti naozaj neviem poradit, ale mozno sa tu niekto taky najde" velmi to foru nepomoze nemyslite?? :ikillyou: Naco je takyto prispevok dobry? Buď viem, alebo neviem poradiť. Silou-mocou nepíšem zbytočnosti.

Kristína napísal:Prispevky "vatoveho" typu su proti pravidlam fora - snazili sme sa ich obmedzit.

kitekatka napísal:myslím si,že je to presne kôli tomu,čo napísala kammilka...súhlasím s ňou a mám presne tento istý postoj,a to nepíšem len kôli tomu,aby som pribrala ďalší príspevok.jednoducho je to pravda,ak to bude takto pokračovať,budem aj ja tým uživateľom,čo sa otočil fóru chrbtom :ikillyou:

Aj mna na niektorych prispevkoch prekvapuje, naco docerta si niekto da tolko "namahy", aby napisal prispevok typu "To je super" alebo "Ja ti neviem odpovedat" :jaziram: . Napada ma len jedna vec - dotycny si nahana pocet prispevkov, aby postupil na "vyssiu uroven" v hodnoteni. Cisielko s poctom vlastnych prispevkov je zda sa pre niektorych takou motivaciou, ze ked sa dostanu na forum, ihned odpovedaju v kazdej jednej teme, kde sa nieco mihlo, resp. aj v takej, kde sa uz pol roka nic nemihlo.
Nechcem nikomu brat pravo na vyjadrovanie sa, ani zavadzat ziadnu brutalnu cenzuru, ale napadaju ma dve drobne vylepsenia:
:sipka: 1. pocet prispevkov uzivatela nebude zverejnovany (prispevky sa samozrejme budu nadalej pocitat a podla nich bude mat kazdy svoje hodnotenie ako doteraz) ALEBO sa pozmeni aj system hodnotenia - jednotlive hodnotenia budu uzivatelom pridelovane administratormi/moderatormi manualne, a nie automaticky podla kvantity, ale hlavne podla kvality prispevkov.
:sipka: 2. moderatori budu prispevky a temy citujem "vatoveho" typu nekompromisne mazat, prip. nepoucitelnym uzivatelom aj zabranovat pridavanie prispevkov (ale to je az krajne riesenie).
Dufam, ze to nevyznelo prilis "diktatorsky", je to len moj podnet, tesim sa na vase reakcie :bye:.

Aby sa to celé niekam posunulo pravdepodobne zvedieme hodnotenie podla kvality prispevkov a nie podla kvantity. Len si to neviem dosť dobre predstaviť, že to bude robiť jeden človek :-)

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb