• Reklamy

Pomohol vám portál Cats.sk, alebo diskusné fórum?

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Odoslaťod fluffy555 13.2.2007 19:19

Keď už ste tu otvorili takúto diskusiu tak mi dovoľte, aby som pripojila svoj názor.Toto fórum mi veľmi pomohlo a nemyslím si, že je "nekvalitné" alebo niečo také ako to vyznelo z Vašich príspevkov, pretože sem píšu aj "neodborníci".Som za , aby sme tu mali určité pravidlá a aby nás admini usmerňovali čo sa týka danej témy(veď aj na to tu sú).Ja osobne sa nesnažím do fóra prispievať "len tak" i keď to možno niekedy tak vyzerá :cerveny: ale myslím že toto fótum je hlavne pre mačkárov aby si buď poradili alebo pokecali o svojej zálube - mačkách a nie pre reklamy, otravné linky a pod. :cica:
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod sara 14.2.2007 8:15

Čo sa týka vytvarania duplicitných tém, stalo sa to napr. aj mne, je tu mnozstvo prispevkov a je niekedy obtiazne sa v tom orientovat. Nebolo by odveci ak by tu existoval nejaky vyhladavac do kt. si zadame klucove slova napr. " nechutenstvo" a vyhodilo by nam prispevky s tymyto klucovymi slovami, urcite by to zamedzilo vytvaraniu duplicitnych tem. Aspon mne tu takyto vyhladavac chyba. :-(
* BRI modra * :cica2:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 14.2.2007 8:25

sara napísal:Čo sa týka vytvarania duplicitných tém, stalo sa to napr. aj mne, je tu mnozstvo prispevkov a je niekedy obtiazne sa v tom orientovat. Nebolo by odveci ak by tu existoval nejaky vyhladavac do kt. si zadame klucove slova napr. " nechutenstvo" a vyhodilo by nam prispevky s tymyto klucovymi slovami, urcite by to zamedzilo vytvaraniu duplicitnych tem. Aspon mne tu takyto vyhladavac chyba. :-(

Nech sa páči: http://cats.sk/forum/search.php
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod armani 14.2.2007 10:57

Sara: ten vyhladávač je tu od začiatku. Je to tretia ikonka v prvom riadku pod názvom fora je tam lupa a názov "Hľadať".

Aj takéto maličkosti však svedčia o tom ako členovia pristupujú k foru. Ved načo hľadať ked je ľahšie založiť novú tému. Potom sa fakt nemôžete diviť, že často nedostanete odpovede. Tých pár odborníkov ktorí sú tu fakt nebaví dookola vypisovať stále to iste.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod sara 14.2.2007 12:32

armani napísal:Sara: ten vyhladávač je tu od začiatku. Je to tretia ikonka v prvom riadku pod názvom fora je tam lupa a názov "Hľadať".

Aj takéto maličkosti však svedčia o tom ako členovia pristupujú k foru. Ved načo hľadať ked je ľahšie založiť novú tému. Potom sa fakt nemôžete diviť, že často nedostanete odpovede. Tých pár odborníkov ktorí sú tu fakt nebaví dookola vypisovať stále to iste.

Bože Armani, ty keby si stale niečo neohundral či neokomentoval. Ešte keď som toto forum len sledovala tvoje prispevky boli vždy o hnundrani a upozorňovani, neprekvapuje ma teda štyl akym si mi pripomenul, že vyhľadavač tu už existuje. Aj taketo maličkosti ako su "mile odpovede od niektorych uživateľov" svedčia o tom ako členovia pristupuju k fóru. Načo mile odpovede stači ironia a provokacia...Niet divu, že niektorych prestava bavit sem prispievať...

Skor by sa tato tema mala volať čo mi zobralo toto forum a nie čo mi dalo..ja by som odpovedala..zobralo mi chuť sem pisať prave pre prispevky takehoto typu...
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Re: odpoved

Odoslaťod sara 14.2.2007 12:33

Peter Polák napísal:
sara napísal:Čo sa týka vytvarania duplicitných tém, stalo sa to napr. aj mne, je tu mnozstvo prispevkov a je niekedy obtiazne sa v tom orientovat. Nebolo by odveci ak by tu existoval nejaky vyhladavac do kt. si zadame klucove slova napr. " nechutenstvo" a vyhodilo by nam prispevky s tymyto klucovymi slovami, urcite by to zamedzilo vytvaraniu duplicitnych tem. Aspon mne tu takyto vyhladavac chyba. :-(

Nech sa páči: http://cats.sk/forum/search.php

Ďakujem veľmi pekne... :cerveny:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Petuska 14.2.2007 22:49

armani napísal:Viem, že je to od veci, ale nedá mi aby som sa nezastavil pri uživateľke pod nickom Petruška. Prečo? Pre obsah jej príspevkov a najmä vek Petrušky. Kto si nevšimne jej osobné údaje pod nickom nespozoruje, že píše 14 ročné dievča.Toľko lásky a vedomostí spolu s veľmi kultivovaným prejavom sa často u tejto vekovej kategorie nevidí. Teda súdím podľa príspevkov tejto vekovej skupiny na fore. Po Evušíkovi daľšia mladá nádej našej komunity. Vždy ma dokážu veľmi potešiť mladí ľudia ktorí niečo vedia, majú citu na rozdávanie a od života nie len berú ale dávajú aj druhým.:-D Ak bude takýchto členov viacej tak kvalita tohoto fora znova porastie.

Petruška držím ti palce aby sa ti všetko v živote darilo.

Neviem, ako sa mohlo stať, že tento príspevok čítam po prvý krát až teraz... :cerveny: v každom prípade som rada, že moja mamina intenzívne "surfujúca" na tomto fóre (aj keď nikdy nepíše :-D ) ma na tento príspevok upozornila a ja naň konečne reagujem.
Armani, veľmi pekne ďakujem za slová chvály... :cat37: mačičky sú moja vášeň a preto všetko, čo sa ich týka, je pre mňa okamžite veľkou zaujímavosťou. Od začiatku som sa snažila fórum využiť na získanie informácií a skúseností od iných chovateľov a našla som tu skvelých priateľov, ochotných pomôcť aj o polnoci, keď je problém s micou (viď. Juliena :-D , Andrejka, Janulka, Viktória a mnoho ďalších). Touto cestou vám chcem poďakovať za to, že tu všetci ste a hlavne za to, že ma dokážete rešpektovať a brať vážne... (nájdu sa totiž ľudia, ktorí si myslia, že keď má človek 15 rokov, nemá v hlave nič... :-/ ) Ale čo už... hlavne som však rada, že vy medzi nich nepatríte... a to je pre mňa neopísateľný pocit vďaky a úcty k vám zároveň... :1l0:

CATS ARE BEST!!!!! :befucking:
BAGHEERA \"Bagi\" (*28.4.2006)
LILY \"Lilinka\" (*30.3.2003 +29.5.2006)
Obrázok používateľa
Petuska
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 18:21

Reklamy

Odoslaťod adrasteia 11.6.2007 11:32

Mne fórum pomohlo a som rada,že niekoho napadlo ho vytvoriť :wink: Len tak ďalej.... :cica:
adrasteia
Nováčik
Nováčik

Založený: 29.5.2007 11:00
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb