• Reklamy

Ako voláte svoje Micky?

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 18.3.2007 17:58

Sheila napísal:Dakujem velmi pekne, budem mat britsku colorpoint
Jasne neviem sa jej dockat :-)

velmi sa mi pacia tieto macicky prajem ti s nou vela zabavi :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod fluffy555 4.4.2007 15:59

V poslednej dobe volam Micku smejko alebo smejoš, lebo stále vrní a znie to ako keby sa smiala :D a ani neviem prečo, volám ju aj cicušák Micušák
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45

Reklamy

Odoslaťod lotie 15.7.2007 10:14

moja prva macicka sa volala Lili, ale uz nie je medzi nami :cat41:
ale bola strasne zlata, lebo aj ked sa tulala po susednych domoch, ked som na nu zavolalala Lili ! , tak vzdy po chvilke dobehla :cica2:
jej maciatko som nevedela ako mam pomenovat a mama vravela, ze bude dobre pocut na meno, kde v nom bude S a jedine co ma napadlo bola Simonka, tak je to Simca :-)
a Simonkine maca je Nuko - vela ludi mi hovori ze to je meno pre kocura a ona je macicka, lenze ked sa narodila, tak som este presne nevedela co to je, tak som jej dala take univerzalne meno, ze moze byt aj pre kocura, aj pre maca :wink:
a volam ju Nuky, Nukitka, Nukinka.....alebo ked hneva, tak je Potfora :-D lebo take certisko ste este nevideli :D
foto v albume, mrknite plis :wink:
Naposledy upravil lotie dňa 16.7.2007 9:58, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
lotie
Nováčik
Nováčik

Založený: 15.7.2007 9:01

Reklamy

Odoslaťod Lucicek 15.7.2007 19:10

ja nasho Cyrana volam Cyro, Cyrik, prdus ked sa akurat vykaka do zachodika a siri sa ten typicky zapach :-) potom este krasavec, a tucko ked sa napap a kolise sa mu brucho pri chodzi, lenosko ked sa rozvaluje :cica2: potom este saso a mumak :-)
Naposledy upravil Lucicek dňa 19.7.2007 7:41, celkovo upravené 1 krát.
Lucka :cica2:

Cyro - Cyrano Plysak de Bergerac, nar. 20.03.07- vraj britsky modry kocur, kastrovany :cat59:
Muro - nas balkonovy zajo zakrsly baran-levik :hearth:
Mindy- poloperzanka,(11 rokov) kastrovana :cat68:
Cirmi - najnovsi prirastok nasej rodinky, mala certica :cat81:
Obrázok používateľa
Lucicek
šelma
šelma

Založený: 18.6.2007 9:59

Reklamy

Odoslaťod kitty013 26.12.2007 18:51

Muro - Muri, Muracino, Murašik,....
Bella - Belka, Bell, Belacinka,...
Saška - Sašik, Sašenda,...
Strakačka - Mica
Carlos - Carlosik, Tlustý Tony, Karlíček
Alien - Eli, Eliška, Predator, Blcha, Krpec
kitty013
Nováčik
Nováčik

Založený: 9.12.2006 15:12

Reklamy

Odoslaťod mia 27.12.2007 11:00

:))) my mame Athosa a casto je z neho Atik,Atulilinko, Atulili, Lili,Lilitko, šušnáčik, smraďoch, telátko, ušak, debko-keď sa mu zas niečo podarí, Milátko, Lásenka.Môj drahý ho často volá idiot,hajtrák,lebo Atik ho nema rad a v noci ho kúše do palcov a líha si medzi nás :))) ohromna sranda
Obrázok používateľa
mia
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 7.5.2007 16:45

Reklamy

Odoslaťod lubor 29.12.2007 18:57

Moj kocurik meno nema ziadne a ani ho neplanujem pomenovat. Je to skretka kocur. Ale akosi sa zauzivava meno murko, aj ked podla mna Murko je vhodny nazov pre prislusne sfarbeneho kcura.
Obrázok používateľa
lubor
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.10.2007 17:52
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod luciatko 15.1.2008 14:22

My nasu Kiki volame Kikina, Kikusa, Kukiska, Kajky :-) ale zvycajne je to mrcka ci mrcina, spinka alebo potvora...a ked je milucka je to "nase male zlatucke maciatko" :-D aj ked uz davno nie je macka do dlane..... :cat68:
Naposledy upravil luciatko dňa 16.1.2008 9:39, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
luciatko
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 11.1.2008 11:55

Reklamy

Odoslaťod jesska 20.1.2008 19:56

no my mame mačice 3. Začnem od tej najstaršej....ta sa vola čita...možno aj preto, že ked sa učím na skusky tak sedí pri mne a kuká do kompu..alebo do skript....ked je protivna..vola čitisko alebo striga, starucha, dôchodkyna :) druhým členom rodiny je Maďo, skrátené od maďar...nemá to byť urážka...ale on má taký zvláštny zvyk...ked si ide lahnut do lona...krúti sa aspon 5 minut ako maďar v kukurici...a to ma od mala :) opät ked je protivny vola sa madarisko, ked chrápe alebo sa strasne napapa...tak je hroch a ked spraví dajaku neprechu...tak je kocúr všivavý :( a este sme ho volali chrobácik..ked mal blchy :( a ešte som zabudla...keďže je dosť veľký voláme ho aj hadžabháráthá najväčší...a občas aj bobo, alebo bóbika....
no a posledná je naša kita...tú voláme kitykaka...ked kaka vedla zachodika...kitisko, ked sa naháááááááána ako besna, chvostikuľka, ked si pýta papať a líška sa ako o život a opica, ked sa neda pohladkat, lebo práve dopapala....ocino ju vola mačica kitica a mamka pánča....lebo má trosku také pánske spôsoby :)
Naposledy upravil jesska dňa 20.1.2008 20:00, celkovo upravené 1 krát.
jesska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 27.12.2007 8:05

Reklamy

Odoslaťod Sandie 14.2.2008 16:42

od kedy som dostala mojho pravym menom povedane CHLPACIKA je ho meno stale mutuje a mutuje a mutuje... najprv to bolo nevinne maciatko chlpacik potom ked uz kustik zlostil CHLPAC alebo CHLPO tak to islo nejaky ten rok a dnes je v mode CHLPAK, CHLPAJZNA, CHLPIKO, CHLPITKO,CHLPAKO, ale aj nevie preco LAMAK. takistko k nemu neodlucne patria mena ZLATUSIK, LASKA MOJA. chlpacik je vyslovene makky slizky... preto ho volame aj SLIZIK, SLIZ... :cat81:
Naposledy upravil Sandie dňa 14.2.2008 16:47, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
Sandie
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.2.2008 22:23

Reklamy

pic-mic

Odoslaťod saltatrix 18.2.2008 12:37

Mam dve mačeničky.. Oficialne ich volam Princes a Halus ale inak je Princeska - cezna - čéz - cessna - pringles a mixmix - na všetko počuva :))
Haluzka ma tych prezyvok pomenej kedže nieje až taka "akčna a komunikativna.. Teda Haluziatko - haluzinka - Ľúza a mixmix- to posledne je skupinove pre obidve :-D
Obrázok používateľa
saltatrix
Nováčik
Nováčik

Založený: 11.1.2008 0:16

Reklamy

Odoslaťod simonka 22.2.2008 20:17

nasa cicuska sa vola lilly :cica2: ....volame ju lilluska,lillusik,lillka....moj priatel ju vola drobec,certik,pazurik,fuzik,zlatusik :-D
simonka
Nováčik
Nováčik

Založený: 4.1.2008 16:16

Reklamy

Odoslaťod janulik31 23.2.2008 22:13

My máme dvoch. Volajú sa Oskar a Tom. Tom je Tom alebo Tomáško a Oskar má tých mien viac. Joški, Osika, Opica, Jozef a Fejsis Kaňkovski. HI.
janulik31
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 6.5.2007 12:53

Reklamy

Odoslaťod livien a rik 27.3.2008 14:40

moj kocurik sa vola RIK - RIKO a pekne na svoje meno pocuva az sa niekedy cudujem lebo zo zaciatku ma mal na haku aj so svojim menom a teraz na slovo pocuva :jaziram: :?:
Obrázok používateľa
livien a rik
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 21.12.2007 23:02

Reklamy

moje mačky

Odoslaťod JANA PORTASKA 30.3.2008 16:11

som nazvala Eddie, Jackie a Tipsy - bývajú na ulici, takže patria viacerým, ale najviac sa im venujem ja
JANA PORTASKA
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 18.8.2007 19:20
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb