• Reklamy

Sibírska mačka

zaujímajú ťa plemená mačiek...
  • Reklamy

Sibírska mačka

Odoslaťod janula 12.7.2005 9:42

Takze tu mozete pisat svoje nazory na plemeno Sibirska macka, ci sa vam paci, ci nejaku chovate a podobne.
... mne sa toto plemeno celkom paci, je vyzorom velmi podobne mainskym alebo norskym lesnym..
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod janula 12.7.2005 11:09

Sibirska macicka
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Batky 12.7.2005 11:14

No musim ta pochvalit je STRAAAAAAAAAAASNE zlata :D
Batky

Reklamy

Odoslaťod janula 12.7.2005 12:16

Batky napísal:No musim ta pochvalit je STRAAAAAAAAAAASNE zlata :D

dakujeeem :wink: :cerveny:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

sibirani

Odoslaťod Alfie 18.7.2005 11:14

my mame novy sibirsky prirastok cca mesiac a daco a nevieme si ho vynachvalit...kompnzuje miernu "rezervovanost" nasho britaka a skvele sa spolu doplnaju...:-)
Alfie
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.5.2005 8:37
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod janula 18.7.2005 11:16

.. pekna cicusa, teda kocurik :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Alfie 18.7.2005 11:33

dakujem, dakujem, dakujem, teda vlastne dakujemE.. robi nam velku radost, ak som dobre pochopila (davnejsie som tu nebola), budes aj ty mat sibirana. Nechcela si povodne ragdolla? alebo to sa mi len zda? priznam sa, ze uz mam v tych prispevkoch trochu dost chaos.... :-)
Alfie
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod janula 18.7.2005 11:36

Alfie napísal:dakujem, dakujem, dakujem, teda vlastne dakujemE.. robi nam velku radost, ak som dobre pochopila (davnejsie som tu nebola), budes aj ty mat sibirana. Nechcela si povodne ragdolla? alebo to sa mi len zda? priznam sa, ze uz mam v tych prispevkoch trochu dost chaos.... :-)

.. hehe to je ok, povodne som chcela ragdollika, ale napokon budem mat kocurika - miesanca, jeho mamina je sibirka :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Alfie 18.7.2005 12:09

to je super.. zelam vela radosti z macacieho prirastku.. nas krpec nas stale niecim prekvapuje, stale by sa hral, na co nie sme od nasho britaka zvyknuti - ten sa uz ako flegmos asi narodil :-), stacilo 5 minut a siel si znova lahnut..:-) mlady by sa len hral a hral a ked sa nehra sam alebo s nami, tak rype do velkeho, obsadil mu vsetky jeho oblubene fleky v byte, vratane velkeho pruteneho podnosu, do ktoreho sa velky zvykol zmotat a spat v nom (teraz pribral, takze z neho tak ci tak "preteka" :-), zeru si navzajom z misiek a chodia na jeden zachod.. dnes rano som ich opustala, prave ked sa klbcili o ten spominany podnos, a i ked to vyzeralo hrozivo, viem, ze velky malemu neublizi.. minule sa tiez takto mlatili, maly sa vysvihol na sedacku a som myslela, ze chce zdrhnut, ale na miesto toho hodil velkeho "jumpa" velkemu na chrbat ...:-) a uz isli znova do seba...:-)
Alfie
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod janula 18.7.2005 14:08

Hehe no to musite mat teraz zivu domacnost :wink: Aj ja sa na toho nasho uz tesim, donesieme si ho tak koncom augusta :-)
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Bea 18.7.2005 14:28

Alfie napísal:to je super.. zelam vela radosti z macacieho prirastku.. nas krpec nas stale niecim prekvapuje, stale by sa hral, na co nie sme od nasho britaka zvyknuti - ten sa uz ako flegmos asi narodil :-), stacilo 5 minut a siel si znova lahnut..:-) mlady by sa len hral a hral a ked sa nehra sam alebo s nami, tak rype do velkeho, obsadil mu vsetky jeho oblubene fleky v byte, vratane velkeho pruteneho podnosu, do ktoreho sa velky zvykol zmotat a spat v nom (teraz pribral, takze z neho tak ci tak "preteka" :-), zeru si navzajom z misiek a chodia na jeden zachod.. dnes rano som ich opustala, prave ked sa klbcili o ten spominany podnos, a i ked to vyzeralo hrozivo, viem, ze velky malemu neublizi.. minule sa tiez takto mlatili, maly sa vysvihol na sedacku a som myslela, ze chce zdrhnut, ale na miesto toho hodil velkeho "jumpa" velkemu na chrbat ...:-) a uz isli znova do seba...:-)

Ako keby si hovorila o naąich... Tieľ máme veµkého bri»áka - flegmoąa a malého, 4-mesačného ragdolla... Takisto drzo obsadzuje vąetky obµúbené miesta starousadlíka - aľ na to, ľe ten si jedno miesto vzia» nedá - svoju "výhµadňu", ktorú ignoroval rovné 4 mesiace, ke´d som ju doniesla domov... a teraz z nej pozerá telku ako turecký paąa... Malého vľdy preplieska, ke=d sa mu tam nanominuje a tvári sa, ľe "nevidí" jeho varovné pohµady.. ale potom sa po chvíli klbčenia dohodnú avyzerá to takto...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Who is who?:-)

Odoslaťod Hela 18.7.2005 17:59

Bea, kto je Lester a kto Merlin? Sú to krásavci jedna rados». Tá fotka vo dverách nemá chybu :-D
Hela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 10.5.2005 11:16

Reklamy

Odoslaťod Hela 18.7.2005 18:03

Ach!!!!!! Keby som uľ nemala toµko cicuąí, tak by som rada sibirsku mačku. Ale keďľe ich mám dos» a vľdy je naporúdzi nejaká cica v núdzi, odsúvam sibiráka do kategórie pekných, ale nesplniteµných snov :-)
Hela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 10.5.2005 11:16

Reklamy

Re: Who is who?:-)

Odoslaťod Bea 18.7.2005 19:19

Hela napísal:Bea, kto je Lester a kto Merlin? Sú to krásavci jedna rados». Tá fotka vo dverách nemá chybu :-D

Lester je britský modrý 2-ročný kastrár a Merlin je náą nový prírastok - 4-mesačný ragdoll bicolour..
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Bea

Odoslaťod Alfie 19.7.2005 10:29

tie fotky su perfektne ... :-) obaja su strasne zlati.. a pozeram, ze nielen my sa bavime na dvoch roznych povahach maciek...:-) este aj s vekom ste na tom rovnako, britak 2 rocny kastrat a sibiran ma 4 mesiace... proste detto ...:) nas Bongy - britak, si necha od sibirana skoro vsetko, az nam je ho luto a normalne sibirana niekedy vyhadzujeme napr. z podnosu, do ktoreho sa nanominoval k Bongymu, a tak podobne... :-) vcera sme bohuzial obaja boli dlho v praci, prva som domov prisla ja skoro o 22,00 - na prekvapenie, prisli ma k dveram privitat obaja, ono totiz Bonifac prenechal tuto "povinnost" vitania pri dverach malemu, ale vcera to uz na nich bolo pridlho, kolko boli sami...:-( ale su dvaja, a ja len vynimocne chodim takto neskoro, takze hadam to nejak zvladneme...
a Janula, viem ako sa asi citis.. ja som sa nevedela dockat zaciatku juna... ale predsa len ten cas prisiel a nam pribudlo dalsie "dieta" ..:-) takze trpezlivost... :)
Alfie
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Plemená mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb