• Reklamy

Dárešky :)

len tak o mickách...
  • Reklamy

Dárešky :)

Odoslaťod Gany 24.12.2010 1:21

Ahojte! :cica2:

Anketa "Máte Vianočný darček pre vášho miláčika?" zaujala, ale ... čo teda dáte pod stromček svojej micke? :)
Bagheera (aka Baggie) - čierny diablik
Obrázok používateľa
Gany
Nováčik
Nováčik

Založený: 21.12.2010 5:18
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Dárešky :)

Odoslaťod olcvar 24.12.2010 9:39

Ahoj.My máme pre svojich nezbedníkov kopu dobrôtok.Konzervy,granulky a klobásky.Pre tie by nám aj ruky odtrhli :cica2: .Hračky u nás majú šancu len tie doma vyrobené.Kupované nie.Taká gumička na šnúrke... :befucking:
Nelly pružkovaný tigríček maznáčik cca*23.04.2010,kastrát 10.03.2011
Miško Belzebub čertík čierny terorista cca*11.08.2010,kastrát 10.03.2011
Obrázok používateľa
olcvar
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.8.2010 8:51

Reklamy

Odoslaťod galthea 24.12.2010 12:46

okrem vyššie uvedeného máme dve veľké kartónové škatule zabalené v najšušťavejšom obale (s dierkami), previazané najšušťavejšou stužkou - s otvorom a celkom prázdne. len pre mačiaky:)
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Gany 24.12.2010 15:08

:D no ja som tej svojej kúpila už asi piaty obojok (ostatné postrácala po susedoch), mištičku a somarinky :D
Naposledy upravil Gany dňa 26.12.2010 7:47, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Gany
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Anjika 24.12.2010 20:13

Moja Miňa odo mňa dostala granulky na zúbky a ˇdalšie granulky z DM. Som jej darček zabalila a jej sa podarilo papier rozthať a dokonca roztrhala aj sáčok z DMgranulami. :firstplace:
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Gany 25.12.2010 7:50

Moja Miňa odo mňa dostala granulky na zúbky a ˇdalšie granulky z DM. Som jej darček zabalila a jej sa podarilo papier rozthať a dokonca roztrhala aj sáčok z DMgranulami. :firstplace:

:cat38: šikulka
Obrázok používateľa
Gany
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Maryl 25.12.2010 10:20

Kubko a Arwy si našli pod stromčekom neživého kamaráta - škrabkadlo v podobe mačičky. Má to veľkú plyšovú hlavu, chrbátik je samotné škrabkadlo a stojí na predných drevených nožičkách s plyšovými packami. Je to rozkošné a naozaj ľutujem, že som nenahrávala na video ich reakcie, keď som im to rozbalila..som sa skoro pocikala od smiechu ako sa Arvy pustila rovno do plyšového očka a paciek a Kubko sa hral na automechanika - šup ho pod škrabkadlo a objímal ho packami :befucking:
Mária Krížeková

Kubo - EKS, čierny *18.7.2008
Arwen - EKS, sivý tiger *1.6.2009
Obrázok používateľa
Maryl
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 2.8.2009 7:58

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 25.12.2010 11:39

Naše micky dostali nové škrabadlo, hračky papanie, havinko dostal tiež hračky a mňamkové konzervy :-)
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod ninca 25.12.2010 13:42

:D nasi dostali papanicko, podstielky, hracky, lezadla, vankuse, ale bajviac ich aj tak zo vsetkeho tesili krabice v ktorych to vsetko bolo pobalene :-D kartonove skatule su u nas oblubene odpocvadla :DDDDD
havinak dostala zupanik po kupeli a kooopec mnamkoveho papanicka a harcky :-D a najviac ju tiez bavilo rozbalovanie z papiera :-D
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43

Reklamy

Odoslaťod Dorka 26.12.2010 16:50

Moja Dorka dostala na Vianoce kamaráta - kocúrika Kubka, ktorého zachránili z ulice mačky sos :-) Potom už obidvaja dostali nejaké hračky...
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Dorka
šelma
šelma

Založený: 11.11.2010 14:48
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Lenka

Reklamy

Odoslaťod catca 26.12.2010 18:56

Moje tri dámy dostali exkluzívne balenie konzerv, ale nie som si istá, či im to bude pri ich prieberčivosti chutiť. Ak aj nie, potešia sa vonkajšie mačičky. Samozrejme papier a škatule z darčekov patrili k obľúbeným štdrovečerným hračkám.
Chovná stanica britských mačiek Fool on the Hill
Berenika Blue Gift - matka zakladateľka, sterilka, BRIa
Arménis Fool on the Hill - chovná mačička, BRIa
Arline Fool on the Hill - sterilka BRIa
Brittany Fool on the Hill - slečna nám rastie do krásy, BRIa
momentálne nemáme mačiatka
Obrázok používateľa
catca
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.3.2009 18:59
Počet mačiek: 4

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 26.12.2010 19:13

Tak u nás boli prvé vianoce z Mickym.trocha som sa obávala ako to dopadne a koľko krát bude stromček na zemi,no zatiaľ stojí :-D .Najväčším darčekom asi pre nášho Mickyho bol vianočný stromček :jaziram: ,skoro mu oči vypadli.Najprv bolo zoznámenie zo stromčekom či mu neublíži a aj bombule či môže do nich drgnúť :befucking: .Všetko prežilo a Mickymu sa stromček tak zapáčil že po rozdaní darčekov to zobral všetko tak vážne že celú noc strážil poctivo všetky darčeky.
Keď sa chystala večera striehol na parapete a sledoval že sa niečo veľké deje.Keď sa dočkal darčekov to bolo radosti ale najväčšia radosť bola krabica od synovho Scrable ktorá to po dvoch dňoch neprežila toľko radosti :befucking:
Granule,maškrty a hračky ktoré dostal pod stromček to asi už berie ako samozrejmosť že stále dostane.Ale taká príležitosť ako je teraz pod vianočným stromčekom roztrhať krabicu to je len raz za rok :befucking: :befucking: :befucking: .
Dúfam že sa dožijeme aspoň x takých vianoc z naším milovaným mickym.
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod nelli 28.12.2010 11:09

No nasi dostali toho kopu,este ani moji rodicia a brat na nich nezabudol dostali krasny vleky pruteny kosicek,milion hraciek rozneho druhu,tunel,masazne centrum, papanicko, nejake to oblecenie hehe a najvacsi darcek dostali novu macaciu kamosku a ta sa im lubi asi najviac :D
Obrázok používateľa
nelli
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.4.2010 9:23
Počet mačiek: 3

Reklamy

Odoslaťod Baska818 29.12.2010 10:33

My sme mali tiež naše prvé Vianoce s Emmkou, dostala pekný peliešok :-) Samozrejme, viac ako peliešok jej robili radosť baliaci papier, lepiaca páska a stužka a to už pri balení :-) Čo sa týka stromčeku, kým tam boli darčeky tak mu dala pokoj, keď som ho doniesla z pivnice, dokonca sa ho zľakla alen tak z diaľky ho sledovala, avšak zmizli všetky darčeky a Emmke sa stromček začal veľmi páčiť, nie je veľký, má len nejakých 70cm ale šťuchá do sviečok, do ozdob, včera ako som prišla z práce boli niektoré gule aj po zemi (ešte že máme nerozbitné :-D ).... Normálne že teraz musím dávať pozor aby ho celý nestrhla na seba.....
Emma Adams family, SK BRI a ( * 17.11.2009) - malý satan
Harry Adams family, SK BRI c 33 ( * 25.2.2011) - špekulant najväčšieho zrna
Obrázok používateľa
Baska818
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.1.2010 22:55
Počet mačiek: 1

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb