• Reklamy

sused - vrah

len tak o mickách...
  • Reklamy

sused - vrah

Odoslaťod martinASP 25.4.2011 17:19

v prvom rade som sklamany ze takto neskoro sa mi dostala aktivacia na toto forum, chcel som poprosit o neake rady co spravit aby macky nechodili k susedovi kedze sa nam vyhrazal ich zabitim... nastavil pasce v ktorej aj chytil jednu ale sme ju vyslobodili. lenze 21.4 nam zastrelil z jeho pozemku nasu macku ktora bola sterilizovana, vychovana ako moja vlastna dcera mi bola. strelil ju na nasom pozemku kde as z poslednych sil doplazila do garaze kde umrela. teraz sa bojime o druhu macku ktora nam este ostala, nevieme co mame robit, kedze macky chodia aj na jeho pozemok a vlastne vsade. a to tato druha aj vrhla 5mladych 22.4 bol som aj na policii ale je to zahlasene iba ako strelba kedze nedosli zdokumentovat alebo co mrtvu macku. neviem co mam dalej robit, bojim sa nielen o macaciu matku 5maciatok ale uz pomali aj o svoje zdravie. kebyze viete neake vychodisko, poprosil by som vas on.
Ryby a mačky. Byť volný ako vták. Viac ani nepotrebujem.
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Založený: 19.4.2011 10:49
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Martin Kovacs

Reklamy

Re: sused - vrah

Odoslaťod sigimoon 25.4.2011 17:39

žiadne nemáš...policajti na teba viac menej serú a keď tomu volovi dáš po papuli, promptne ťa zavrú. :ikillyou:
Obrázok používateľa
sigimoon
mačiatko
mačiatko

Založený: 29.8.2008 19:41

Reklamy

Odoslaťod martinASP 25.4.2011 17:48

takze mam cakat kedy mi zabije poslednu macku?!?
som bol podat nanho trestne, hrozi mu pokuta, ale pri opakovanom cine by zato mohol dostat aj basu.. rozmyslal som aj o kontaktovani neakych medii popripade slobody zvierat, lenze ked nemame policajne zaznamy.. a tiez to prenich asi nebude "velka ryba"
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod miusiatko 25.4.2011 17:49

Macku vykastrovat :achtung: a nepustat von. Alebo si zabezpecit pozemok tak, aby nemohli chodit mimo Vasho dvora
http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Tobi (*04.04.2012) - Devon rex, diabol v bielom kožuchu
Žiži (09/2011-04/2012) - v nebíčku
Otelko (08/2010-08/2011) - v nebíčku

HĽADAJÚ DOMOV

Ludwig (3 roky) - ukecaný ryšavec, vhodný ako jedináčik
Sony (9 mesiacov) - rozkošná černuľa, jedináčik
Riško (3 roky) - aktívny ryšavec, potrebuje spoločnosť
Jester (3 mesiace) - klbko energie, potrebuje spoločnosť
Obrázok používateľa
miusiatko
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 28.8.2010 9:35
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Jana

Reklamy

Odoslaťod martinASP 26.4.2011 7:32

miusiatko - ano, ideme ju dat sterilizovat, len zvelolekar povedal nech aspon 1x vrhne a potom ide na zakrok
- a ako mame ohradit celu zahradu? dat 3metrovy plot a meter od kazdej strany nemat nic nech nevie skakat a velku plnu zeleznu branu? vsak to je v nasich podmienakch nemozne, mame malu zahradu, chatu aj garaz od okraja po okraj a macky volne chodia po streche ked nahanaju holubov ktore tam oddychuju...
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod miusiatko 26.4.2011 8:20

Zverolekara zmenit, lebo take bludy moze rozpravat len nevzdelany clovek. Preboha, naco jeden vrh? Ved to je davno prekonana povera. Kastraciou pred prvou rujou sa zabranuje neskorsim problemom s rakovinou a on Vam naordinuje jeden vrh...parada.

Co sa plotu tyka, vselico sa da. Napr. plot zahnuty, elektricky, atd. Alebo macky nepustat. Suseda nezmenite, on macky na svojom pozemku nechce a vyriadi si to po svojom. Ak im nechcete na zahrade neustale kopat hrobceky, nieco s tym budete musiet spravit, mozno aj na ukor svojho pohodlia.
http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Tobi (*04.04.2012) - Devon rex, diabol v bielom kožuchu
Žiži (09/2011-04/2012) - v nebíčku
Otelko (08/2010-08/2011) - v nebíčku

HĽADAJÚ DOMOV

Ludwig (3 roky) - ukecaný ryšavec, vhodný ako jedináčik
Sony (9 mesiacov) - rozkošná černuľa, jedináčik
Riško (3 roky) - aktívny ryšavec, potrebuje spoločnosť
Jester (3 mesiace) - klbko energie, potrebuje spoločnosť
Obrázok používateľa
miusiatko
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 28.8.2010 9:35
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Jana

Reklamy

Odoslaťod Clara86 26.4.2011 8:40

To je smutné :( Veru naozaj nič iné neostáva, jedine oplotiť pozemok, alebo si to vydiskutovať so susedom. Ale zdá sa že ten si nedá povedať. Alebo to posunúť ďalej, minule v lampárni na markíze riešili to že susedovi vadili holuby, tak možno by nebolo na škodu keby sa aj toto neako začalo riešiť.. Je viac ľudí, ktorí majú na dedine takýto problém a tam je ťažko držať mačku v dome keď je zvyknutá behať po slobode....
S tou kastráciou by som nerobila také vedy, no tak mala 1 x mačiatka. My sme tiež mali na dedine mačku, mala 3 x mačiatka a potom sme ju dali strerilizovať. Vedeli sme sa o ne postarať, našli im domov
Clara86
mačiatko
mačiatko

Založený: 11.10.2010 10:16

Reklamy

Odoslaťod Clara86 26.4.2011 8:40

To je smutné :( Veru naozaj nič iné neostáva, jedine oplotiť pozemok, alebo si to vydiskutovať so susedom. Ale zdá sa že ten si nedá povedať. Alebo to posunúť ďalej, minule v lampárni na markíze riešili to že susedovi vadili holuby, tak možno by nebolo na škodu keby sa aj toto neako začalo riešiť.. Je viac ľudí, ktorí majú na dedine takýto problém a tam je ťažko držať mačku v dome keď je zvyknutá behať po slobode....
S tou kastráciou by som nerobila také vedy, no tak mala 1 x mačiatka. My sme tiež mali na dedine mačku, mala 3 x mačiatka a potom sme ju dali strerilizovať. Vedeli sme sa o ne postarať, našli im domov
Clara86
mačiatko
mačiatko

Založený: 11.10.2010 10:16

Reklamy

Odoslaťod martinASP 26.4.2011 12:08

ano ano, teraz jak vrhla, uz maciatka 2 si cchu brat a ostatok mi si nechat ako nahradu za tu co nam strelil a jedna co nam zmizla uz davnejsie (mozno tiez jeho vinou, bola totiz velmi pritulna ta jedna)
a to, ze posunul som to na policiu, lenze ziadna vyhra tam, mozno naozaj ak to medializujem... len cakam kedy zasa natiahne klepce a oka nech pofotim a hned volam aj policiu aj media... lenze teraz sa bojime ze na svojom pozemku si rozsype neaky jed a to nepostihne len nasu macku ale aj vtaky, ine macky,.. proste vsetko. od neho by aj taketo neico vystalo

a rozmyslali sme aj nadtym ze macky by sme rpemiestnili do panelaku a iba ak by sme sli do zahrady by sme si ich nosili... ibaze neviem ci macka ktora bola zvyknuta na slobodu sa uspokoji s panelakom!
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Jaja 27.4.2011 8:05

a policia ani nepresetrovala, cim ju zastrelil? ci ma legalnu zbran, vzduchovku, alebo co ju zabil prakom?......
Jaja
mačiatko
mačiatko

Založený: 3.12.2009 12:04
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod martinASP 27.4.2011 13:35

to je to najhorsie ze to nezdokumentovali (nechceli prist), ale mam svedka ktory potvrdil ze to bol prisetrel a ze sa strielalo zo zbrane na vybusne naboje... on na suseda dal oznamenie kvoli nedovolenemu ozbrojovaniu.
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Jaja 27.4.2011 17:04

martinASP napísal:to je to najhorsie ze to nezdokumentovali (nechceli prist), ale mam svedka ktory potvrdil ze to bol prisetrel a ze sa strielalo zo zbrane na vybusne naboje... on na suseda dal oznamenie kvoli nedovolenemu ozbrojovaniu.

Tiez mi napadlo, ze podat nanho oznamenie za nedovolene ozbrojovanie. Strasne som zvedava, ci toto oznamenie budu riesit.
Este by som ho zazalovala za citovu ujmu, ktora je nevycislitelna....
Jaja
mačiatko
mačiatko

Založený: 3.12.2009 12:04

Reklamy

Odoslaťod martinASP 27.4.2011 17:43

Jaja - presne ako hovoris, dieru v srdci mi uz nikto nezapravi tak ako ona. dostal som ju na narodeniny, bola to 2roky moja laska a vidis...
uvidim ako to dopadne, ale skusam trocha tam posunut kamarata ktory je pravnik a fanatik do maciek nech sa do toho trocha oprie, potlaci, posuri.. ale uvidime no

len sa teraz bojim o zvysnu macku, som z toho nanervy ju takto nechavat v zahrade a nebyt tam s nou ked viem ze on tam je.. a ta blazniva nasa este chodi k nemu!! chjaj, sa zblaznim z tohto vsetkeho :(
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod martinASP 26.5.2011 12:50

dneska mi dosiel list od policie, je uznany za vinneho, zatial len kvoli macke, este o caka za nedovolene ozbrojovanie... ked to vyjde ako mi povedali, tak mu hrozia aj 2 roky alebo pokuta.. spravodlivost vyzera ze vyhrala (len snad to nezakriknem)
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Pluto662 29.5.2011 9:55

Zdravim..chcel by som reagovat na tuto diskusiu, lebo mam rovnaky problem ako vas sused.. susedove macky mi stale chodia na moj pozemok a sused si mysli ze je to snad uplne normalne a bezne.. byvam sice na dedine, ale susedovi by sa tiez istotne nepacilo keby moj pes hocikedy preliezol k nemu do zahrady,, obral mu ovocie zo stromov.. vyspinil by sa mu na kobercovy travnik na ktorom potom ostavaju vypalene flaky, paria sa pod oknami a prinajhorsom zozral nejaku tu sliepku alebo rybu vo vanicke presne tak ako to robia tieto macky... nechcem ich strielat ale ako sa mam teda voci tomu branit ? ako ste tu uz pisali, policia sa takou hlupostou ani nebude zaoberat a strielat ich alebo klast pasce nechcem, lebo tiez mam macky ale mam ich pekne v dome a nikomu nebehaju po zahradach
vopred vdaka
Pluto662
Nováčik
Nováčik

Založený: 28.5.2011 10:43
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Frantisek Jablonecky

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb