• Reklamy

Nezvyčajné nápady našich miláčikov (fotky)

len tak...
  • Reklamy

Nezvyčajné nápady našich miláčikov (fotky)

Odoslaťod sara 13.11.2006 19:03

Napadlo ma, že odfotím drobca, lebo to čo robí sa opakuje zakaždým. Prinesiem domov nákup a s taškou kt. som doniesla sa morduje hodiny, kontroluje nákup a minule chodila so sáčkom na hlave asi 2 minúty, robia to aj vaše cicuše, alebo je moja nákupná maniačka ?
Prílohy
nákup.JPG
nákup.JPG ( ) Zobrazená 13660 krát
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod sara 13.11.2006 19:03

:?: :?: :?:
Prílohy
nákup2.JPG
nákup2.JPG ( ) Zobrazená 13660 krát
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod kaja 13.11.2006 19:18

Sara,myslim,ze to robia skoro vsetky macicky, a cim viac taska suchoce,tym sa im to viac paci. Aj u nas su najoblubenejsie Tesco igelitky a Mia tam vie prespat cely den...
kaja
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 28.8.2006 22:56

Reklamy

Odoslaťod Petuska 13.11.2006 19:49

sara, zdá sa mi, že naše modré drobce sa na seba podobajú nielen výzorom, ale aj charakterom... :-D
Bagi je presne taká istá. Keď príde nádielka s nákupom, ako prvá potrebuje skontrolovať zásoby výrobkov- a keď sa taška vyprázdni, šuchotať v nej jej robí najväčšiu radosť. No kaja má pravdu v tom, že to robia skoro všetky mačičky, len niektoré to považujú za svoju prioritnú obľúbenú činnosť a niektoré zase za menej podstatnú formu zábavky... aj Lilinka milovala tašky a všetko, čo šuchotalo... takže v tom sú si podobné... :D
BAGHEERA \"Bagi\" (*28.4.2006)
LILY \"Lilinka\" (*30.3.2003 +29.5.2006)
Obrázok používateľa
Petuska
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 18:21

Reklamy

Odoslaťod fluffy555 13.11.2006 20:32

Aj moj cicuch robi to iste.Tasky vseho druhu,sacky alebo igelitky ... je jedno co poial je to na zemi,otvorene a nikto ju pri tom nevidi tak do toho vlezie mechorí sa tam :-D okrem toho ked su na stole noviny tak pod ne vlezie a hrá sa tam :D a kartonove krabice u nej nemaju sancu...sadne si do nejakej a zacne obtrhavať zubami okraje.Samozrejme je to vsade okolo a ja to potom musim upratovať :-/ potvora
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45

Reklamy

Odoslaťod nikinka 13.11.2006 21:21

moja tina je rovnaka nakup ju ani tak netrapi pokial tam nie je niake mäsko alebo nieco co jej dobre voni skôr ju zaujimaju prazdne sacky.
dokonca uz ma aj jeden taky veliky co mi raz dali k nakupu v tesku je strasne velky a cica ho ma rada vlezie do neho a dokaze tam suchotat aj dve hodiny.
a tiez pokial sa u ans perie a vyprazdni sa kôs na pradlo cica sa doneho schova a spinka :D alebo sa tam snazi nahanat si chvostik (dost zaujimavo to vzdy vyzera nakolko ten kôs nieje az tak velky takze sa hybe cely kôs a cica v nom :-D )
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod sara 14.11.2006 8:24

A nemáte nejaké fokty na kt. vaše cicuše stvárajú nezvyčanjé veci? Je to inak super pozorovať ak sa vedia nadchnúť maličkosťami, alebo vecami kt.sú pre nás samozrejmé :D :D
Petruška: :wink: ...to máš pravdu, sú veľmi veľmi podobné..vieš ako nikdy nevieme..pripoj ešte nejakú nezvyčanú fotku Bagi nech sa potešíme.. :wink:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Edgarius 14.11.2006 8:32

Nasa cica ma taky oblubeny mikrotenovy sacok, co nasla v kupelni. Vzdy si ho skryje pod pracku :-) A hra sa s nim tak, ze si ho zakvaci na pazurik a uteka cez cely dom. Sacok za nou tak veje a hrozne susti. ALe pri tom sa neda odfotit. :D A podobne sa hra s takou modrou kozkou-hrackou. Zoberie ju do papulky a uteka s nou. A ked zaspi, da si kozku pod hlavu. Inac Jessy ma rada take strkotave zvuky, vzdy ked jej prehrabuje WeCko, tak pribehne a 'pomaha'. Alebo ked zahrkam granulkami...
-=Edgarius=-

Charlie - PER ns 11
Lili-cica von der Strasse - cicuska obycajna vo whiskas farbe
Hauptmann Freiherr von Cicavec - kocur obycajny ;O)
Obrázok používateľa
Edgarius
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 16.10.2006 8:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod sara 14.11.2006 9:13

Edgarius napísal:Nasa cica ma taky oblubeny mikrotenovy sacok, co nasla v kupelni. Vzdy si ho skryje pod pracku :-) A hra sa s nim tak, ze si ho zakvaci na pazurik a uteka cez cely dom. Sacok za nou tak veje a hrozne susti. ALe pri tom sa neda odfotit. :D A podobne sa hra s takou modrou kozkou-hrackou. Zoberie ju do papulky a uteka s nou. A ked zaspi, da si kozku pod hlavu. Inac Jessy ma rada take strkotave zvuky, vzdy ked jej prehrabuje WeCko, tak pribehne a 'pomaha'. Alebo ked zahrkam granulkami...

No jasné, to sú úplne užastné také reakcie na zvuky aj u nás je to tak. No tak s tým sáčkom by som ju chcela vidieť :D :D :D sáčky sú aj u nás obľúbené.. :wink:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod janula 14.11.2006 10:39

Super fotka Sara :wink: Aj nasi chlpaci to robia, tiez si radi vlezu do tasky, Numto je na to expert, on si na nu aj lahne a kludne zaspi, alebo sa s nou hra, len raz sa stalo, ze sa mu uska z tasky zaplietli do chvosta a on sa jej nemohol zbavit, behal po celom byte a taska za nim, bola to super "podivana", ale samozrejme som ho nenechala dlho trapit a tasku som dala prec :-D Pri takychto hrach je najlepsie mat macicky na ociach, predsa len mozu sa do tasky zamotat a ublizit si...
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod sara 14.11.2006 12:16

janula napísal:Super fotka Sara :wink: Aj nasi chlpaci to robia, tiez si radi vlezu do tasky, Numto je na to expert, on si na nu aj lahne a kludne zaspi, alebo sa s nou hra, len raz sa stalo, ze sa mu uska z tasky zaplietli do chvosta a on sa jej nemohol zbavit, behal po celom byte a taska za nim, bola to super "podivana", ale samozrejme som ho nenechala dlho trapit a tasku som dala prec :-D Pri takychto hrach je najlepsie mat macicky na ociach, predsa len mozu sa do tasky zamotat a ublizit si...

Ďakujeme, dobre som sa pri nej nasmiala..je strašne čudné ako dokážu na takých šušťavých veciach spať, na sáčkoch, taškách.. :-D ale je pravda treba dávať pozor, lebo sa do tej tašky vedia zamotať, že to vyzerá niekedy katastrofálne.. :-D
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Hascor 14.11.2006 17:59

Naša Sára nosí večer pyžamo/nočnú košeľu zo spálne do obývačky:) Mamkinu...
Raz ráno, keď som išiel neskôr do školy ju dotiahla až na chodbu:) Asi si ma pomýlila:D
Pohľadám nejaké fotos...
Michal Haško - Priatelia zvierat (www.priateliazvierat.sk)
Sára - Mačka domáca
-------------------------
Až keď vyrúbeme posledný strom, otrávime poslednú rieku a zabijeme poslednú rybu, zistíme, že peniaze sa jesť nedajú...
"Hovorte mi niečo o ľudskej prirodzenosti! Keď dáte do jednej miestnosti svoje dieťa, králika a jablko, myslíte, že to malé zje králika a bude sa hrať s jablkom?" H. Diamond
Obrázok používateľa
Hascor
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 27.9.2005 13:48

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 14.11.2006 18:06

Aj my mame macicky nakupnicky :) Tasky su pre ne super vec. Ale v depozite mam teraz jednu veeeelmi vzacnu macicku, rastie z nej velka uctovnicka. Minule som domov priniesla nakup a vsetci pribehli kontrolovat, co sa skryva v taskach, len Sheilinka si uchmatla blocek a kamsi s nim odcupitala. Tiez jej oblubenou hrackou je aj moj make-up a ocne tiene. Je to velka dama :-D
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10

Reklamy

Odoslaťod Hascor 14.11.2006 18:20

100 fotiek zmensenych na 640x480, ak sa vam chce, pozrite si, ma to nieco cez 6mb.
Fotky pouzivajte iba pre svoje potesenie:)
Kód: Vybrať všetko
http://priateliazvierat.sk/sara.zip
Sára - Mačka domáca
Až keď vyrúbeme posledný strom, otrávime poslednú rieku a zabijeme poslednú rybu, zistíme, že peniaze sa jesť nedajú...
"Hovorte mi niečo o ľudskej prirodzenosti! Keď dáte do jednej miestnosti svoje dieťa, králika a jablko, myslíte, že to malé zje králika a bude sa hrať s jablkom?" H. Diamond
Obrázok používateľa
Hascor
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Hascor 14.11.2006 18:25

Nejaké miniatury z toho:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Sára - Mačka domáca
Obrázok používateľa
Hascor
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb