• Reklamy

Výstava v Bratislave 17. - 18. 9. 2005

všetko o výstavách mačiek...
  • Reklamy

Výstava v Bratislave 17. - 18. 9. 2005

Odoslaťod janula 11.8.2005 13:51

Pojdete na tuto vystavu. Zoberiete so sebou aj nejake svoje cicuse, kolko maciciek mate v plane vystavovat :?:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod jessyca 12.8.2005 8:42

My s mamou sa uz velmi tesime na vystavu!!! :-)
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

Odoslaťod Bea 12.8.2005 9:08

jessyca napísal:My s mamou sa uz velmi tesime na vystavu!!! :-)

Ja sa tiľ teąím - n acicuąe aj na to, čo tým naąim tam zasa vąetko pokúpim. Navyąe 2 kolegyne plánuju na nej uchovni» svoje mačiatka a chovateµka náąho ragdolla sa chystá prís» s nejakými mačkami, takľe to bude veµké stretnutie...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod janula 14.8.2005 13:07

Bea napísal:

Ja sa tiľ teąím - n acicuąe aj na to, čo tým naąim tam zasa vąetko pokúpim. Navyąe 2 kolegyne plánuju na nej uchovni» svoje mačiatka a chovateµka náąho ragdolla sa chystá prís» s nejakými mačkami, takľe to bude veµké stretnutie...

No to sa aj ja tesim, takze dojde aj Eva z Ciech, to bude sranda, konecne sa stretneme, som zvedava na jej cicuse :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Nela 14.8.2005 13:12

Bea napísal:

U nás to tieľ vyzerá na rodinnú akciu :-) . Minulý rok bol náą prvý a tak poučene sa budeme snaľi» prís» o čosi skôr, nech máme z čoho vybera» :TomyAngelo: . Plus mame za ulohu zohnat auto, koli zverlitu :-) .

Bea veµmi rada sa pozriem na macicky chovatelky, od ktorej mas toho prenadherneho radgollika :-D .
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.6.2005 16:32

Reklamy

Re: Výstava v Bratislave 17. - 18. 9. 2005

Odoslaťod drake 14.8.2005 21:02

ja som planovala ist ale vsetko to niako nestiham
KILL ALL ENEMIES OF CATS.
Drake a Chumačik
Obrázok používateľa
drake
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 11.5.2005 14:47

Reklamy

Odoslaťod Bea 15.8.2005 6:44

Nela napísal:
Bea napísal:

U nás to tieľ vyzerá na rodinnú akciu :-) . Minulý rok bol náą prvý a tak poučene sa budeme snaľi» prís» o čosi skôr, nech máme z čoho vybera» :TomyAngelo: . Plus mame za ulohu zohnat auto, koli zverlitu :-) .

Bea veµmi rada sa pozriem na macicky chovatelky, od ktorej mas toho prenadherneho radgollika :-D .

Ahoj Nela,

chovná stanica sa volá " EULALIE", www.ragdoll.cz/eulalie/ a podµa posledných informácií s pani Beckerttová chsytá prís» aspoň s 2 ragdollmi... ale to vieą, situácia a môľe zmeni». Aj do Valtic mala prihlásených niekoµko mačiek a potom bola 2 týľdne so synčekom v nemocnici... takľe z výstavy nič nebolo.. Jej ragdoly ale rozhodne stoja za to, aby si ich človek pozrel..
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Hosť 15.8.2005 8:21

Ahoj, na ktorom výstavysku v Bratislave sa bude 17.09.2005 kona» výstava mačiek? Chcem prís», ale neviem kam.

BIBI
Hosť

Reklamy

Odoslaťod janula 15.8.2005 8:25

Anonymous napísal:Ahoj, na ktorom výstavysku v Bratislave sa bude 17.09.2005 kona» výstava mačiek? Chcem prís», ale neviem kam.

BIBI

Ahoj Bibi, tu je link na stranku cats.sk -vystavy maciciek, je tam aj vystava v Bratislave a tiez miesto, kde sa bude konat :wink:
http://www.cats.sk/vystavy.html
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod janula 15.8.2005 8:26

.. ale priznam sa ani ja presne neviem, kde na Prievozskej to bude :mutagen:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Bea 15.8.2005 8:43

janula napísal:.. ale priznam sa ani ja presne neviem, kde na Prievozskej to bude :mutagen:

Na Prievozskej, kúsok od kriľovatky, je budova, ktorá nesie názov "VÝSTAVNÍCTVO" - zvyknú sa tam kona» vąelijaké menąie výstavy a prezentácie... Uľ po niekoµko rokov vľdy 2x ročne aj výstavy mačiek...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod janula 15.8.2005 8:47

Bea napísal:
janula napísal:.. ale priznam sa ani ja presne neviem, kde na Prievozskej to bude :mutagen:

Na Prievozskej, kúsok od kriľovatky, je budova, ktorá nesie názov "VÝSTAVNÍCTVO" - zvyknú sa tam kona» vąelijaké menąie výstavy a prezentácie... Uľ po niekoµko rokov vľdy 2x ročne aj výstavy mačiek...

Aha, no hadam to najdeme hehe :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Bea 15.8.2005 8:57

janula napísal:
Bea napísal:

Dá sa to nájs»... Ideą do Blavy diaµnicou, n adiaµničkom obchvate za Hornbachom, Ikea a Hypernova zídeą z diaµnice na exite "CENTRUM / RU®INOV" a ideą stále rovno po hlavnej.. Minieą prvú veµkú svetelnú kriľovatku Prievozská/Tomáąikova, pokračujeą ´dalej aľ sa dostaneą na druhp veµkú svetelnú kriľovatku Prievozská/Bajkalská - doµava by si na nej odbočila na Prístavný most, Petrľalku alebo baumax, rovno sa zas dostaneą do centra mesta. Poznávacie znamenie na kriľovatke. Na pravej strene je veµký farebný múr - protihluková bariéra pri výjazde spod kriľovatky, vµavo kríľom cez kriľovatku je sídlo firmy "MRAMOR" - majú to tam veµkými písmenami napísané na budove. No a za nimi je taká dlhá nízka budova - to je "VÝSTAVNÍCTVO" - tuąí je 2-podlaľná, ako so právne pamätám... jediný problém je, ľe ak prichádzaą z diaµnice od Trnavy, v smere do mesta za kriľovatkou pri Výstavnícte máą dvojitú plnú čiaru, nemôľeą teda odboči» doµava n aparkovisko Výstavníctva.. Ale dá sa parkova» aj na pravej strane cesty - v podstate oproti...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod janula 15.8.2005 10:04

Bea napísal:
janula napísal:
Bea napísal:

Dá sa to nájs»... Ideą do Blavy diaµnicou, n adiaµničkom obchvate za Hornbachom, Ikea a Hypernova zídeą z diaµnice na exite "CENTRUM / RU®INOV" a ideą stále rovno po hlavnej.. Minieą prvú veµkú svetelnú kriľovatku Prievozská/Tomáąikova, pokračujeą ´dalej aľ sa dostaneą na druhp veµkú svetelnú kriľovatku Prievozská/Bajkalská - doµava by si na nej odbočila na Prístavný most, Petrľalku alebo baumax, rovno sa zas dostaneą do centra mesta. Poznávacie znamenie na kriľovatke. Na pravej strene je veµký farebný múr - protihluková bariéra pri výjazde spod kriľovatky, vµavo kríľom cez kriľovatku je sídlo firmy "MRAMOR" - majú to tam veµkými písmenami napísané na budove. No a za nimi je taká dlhá nízka budova - to je "VÝSTAVNÍCTVO" - tuąí je 2-podlaľná, ako so právne pamätám... jediný problém je, ľe ak prichádzaą z diaµnice od Trnavy, v smere do mesta za kriľovatkou pri Výstavnícte máą dvojitú plnú čiaru, nemôľeą teda odboči» doµava n aparkovisko Výstavníctva.. Ale dá sa parkova» aj na pravej strane cesty - v podstate oproti...

Dik za podrobnu navigaciu, poviem soferovi - priatelovi, ten by mal vedie ako a kde :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Alena 15.8.2005 11:42

Nedaří se mi nikde najít propozice na tuto výstavu. Na tomto webu se mi nepodařilo je otrevřít.
Alena

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Výstavy a súťaže mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb