• Reklamy

Kupanie maciek/s mackami?

len tak o mickách...
  • Reklamy

Kupanie maciek/s mackami?

Odoslaťod drake 20.8.2005 7:55

tu mozete pista svoje skusenosti s kupanim,ako casto ich kupete, ake pripravky pouzivate,napr. moj Chumačik sa kupe raz za mesiac lebo to je velmi velky problem ho okupat,aj ked nema az taku potebu kupat sa kupemho lebo aj on sa citi lepsie s takou odlachcenou srsto,ked sa kupem ja tak on sedi primne na rohu vane,pradie a spokojne mrnka
KILL ALL ENEMIES OF CATS.
Drake a Chumačik
Obrázok používateľa
drake
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 11.5.2005 14:47
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Kupanie maciek/s mackamy?

Odoslaťod drake 20.8.2005 15:09

Zaujimave,ked urobim temu ja skoro nikto sa do nej ani nepozrie(tato tema,macaci zraj jakobsonou organ...)no sak
KILL ALL ENEMIES OF CATS.
Drake a Chumačik
Obrázok používateľa
drake
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 11.5.2005 14:47

Reklamy

kupko

Odoslaťod Anik 22.8.2005 18:56

moj kocur mal vodu rad - vazne, sam sa do nej supol az po krk, ale naposledy ked som ho kupala, uz taky nadseny nebol :) ale muselo to byt, lebo ked sa zahumusil, musel byt vypraty.
Inac kedze je izbovy, tak ho kupat netreba, aj tak sa to pri mackach mina ucinkom, lebo voda je vsade, len macka je sucha :)))) a to ma macka aj celkom dobry arzenal zbrani !

P.S. Moze sa menit nazov temy ? je tam hrubka ako svet :-D
Annamária Vilinská (Luleå, Sverige)
Maca Menyus Silvester, *23.06.2004
BRI, kastrovaný, nezvestný
Lilly *2002
cica domáca, sterilizovaná
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.6.2005 20:41

Reklamy

Re: kupko

Odoslaťod Kristína 22.8.2005 19:35

Anik napísal:moj kocur mal vodu rad - vazne, sam sa do nej supol az po krk, ale naposledy ked som ho kupala, uz taky nadseny nebol :) ale muselo to byt, lebo ked sa zahumusil, musel byt vypraty.
Inac kedze je izbovy, tak ho kupat netreba, aj tak sa to pri mackach mina ucinkom, lebo voda je vsade, len macka je sucha :)))) a to ma macka aj celkom dobry arzenal zbrani !

P.S. Moze sa menit nazov temy ? je tam hrubka ako svet :-D

upravene :-)
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Re: Kupanie maciek/s mackami?

Odoslaťod andrej 24.8.2005 19:56

drake napísal:ked sa kupem ja tak on sedi primne na rohu vane,pradie a spokojne mrnka

nas robi to iste :-)
inak kocurov nekupeme, nakolko su stale doma, len jedneho teraz ucime chodit na postroji, tak ked sa vratime z prechadzky, napustime vzdy trochu vody do vane a podrzime ho tam. ako sa snazi zdrhnut, tak mava labkami na mieste a pekne si ich poumyva :-D
Obrázok používateľa
andrej
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 3.8.2005 20:36
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Bea 25.8.2005 7:26

andrej napísal:
drake napísal:ked sa kupem ja tak on sedi primne na rohu vane,pradie a spokojne mrnka

inak kocurov nekupeme, nakolko su stale doma, len jedneho teraz ucime chodit na postroji, tak ked sa vratime z prechadzky, napustime vzdy trochu vody do vane a podrzime ho tam. ako sa snazi zdrhnut, tak mava labkami na mieste a pekne si ich poumyva :-D

A propos, ucenie n apostroj - aj my by sme tops nasimi rigrami chceli skusit... mas nejake napady ako na to, popripade odskusane veci - co funguje a co radsej ani neskusat?

V augustovom "Nase kocky" je prave jeden prispevok venovany tejto teme - postrov a vychadzky s mackou - je tam tusim 10 krokov, ako na to... Postupujete podla toho alebo ste vyvinuli inu metodu?

Ako ste vyberali a kupovali postroj? Ja sa ich chystam kupit na vystave v septembri...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod janula 25.8.2005 9:46

Bea napísal:
andrej napísal:

A propos, ucenie n apostroj - aj my by sme tops nasimi rigrami chceli skusit... mas nejake napady ako na to, popripade odskusane veci - co funguje a co radsej ani neskusat?

V augustovom "Nase kocky" je prave jeden prispevok venovany tejto teme - postrov a vychadzky s mackou - je tam tusim 10 krokov, ako na to... Postupujete podla toho alebo ste vyvinuli inu metodu?

Ako ste vyberali a kupovali postroj? Ja sa ich chystam kupit na vystave v septembri...

No to ohladom postroja pre macky by zaujimalo aj mna, tiez chcem kupit obojcek a postroj, ale neviem aku velkost kupit, existuju nejake univerzalne velkosti :?:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod armani 25.8.2005 10:56

Tak to by ma fakt nenapadlo hladať vo vlákne o kúpaní mačiek informácie o tom ako naučiť mačiatko chodiť v postrojčeku na vodítku. Nestálo by za zváženie urobiť nové vlákno? Tiež ma to totižto zaujíma, lebo za dva týždne ideme pre našeho druhého kocúrika.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod Bea 25.8.2005 11:39

armani napísal:Tak to by ma fakt nenapadlo hladať vo vlákne o kúpaní mačiek informácie o tom ako naučiť mačiatko chodiť v postrojčeku na vodítku. Nestálo by za zváženie urobiť nové vlákno? Tiež ma to totižto zaujíma, lebo za dva týždne ideme pre našeho druhého kocúrika.

Samozrejme máš pravdu... Aspoň vidíš, kam všade taká jednoduchá otáýzka na začiatku môže viesť... Niektorý z adminov alebo moderátorov to určite preklopí do samostatného filu...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod andrej 25.8.2005 18:56

Bea napísal:A propos, ucenie n apostroj - aj my by sme tops nasimi rigrami chceli skusit... mas nejake napady ako na to, popripade odskusane veci - co funguje a co radsej ani neskusat?

nemam napady, my sme boli zatial len par krat a vyzera to asi tak, ze ho vynesieme na rukach do parku, tam si sadne a pozera sa pol hodinu okolo seba, sem tam skoci za motylom, alebo sa niekam zaskodnicky odplazi :-) ale myslim, ze ked si trosku zvykne na to prostredie, tak bude urcite behat hore-dole... len sme kupili postroj ku ktoremu bolo len asi 1,5m dlhe voditko, to je pre kocurika hrozne malo. podla mna treba flexi, aby sa mohol hybat, vyliezt na strom a tak... aj ked najradsej by som ich naucil tak, aby si mohli behat bez priviazania, neviem ci sa to da... je to zato hrozne priniest takto malu selmicku do prirody a pozerat sa aka je nesvoja vo svojom prirodzenom prostredi... treba ich vela vencit! :-)

o tych 10 krokoch som necital, ale dobre, ze si dala vediet, pozriem sa na to :-)

Bea napísal:Ako ste vyberali a kupovali postroj? Ja sa ich chystam kupit na vystave v septembri...

vyberali sme tak, ze sme presli par obchodov, az sa nam jeden postroj zapacil a nebol prehnene drahy, tak sme ho kupili... ale nespomeniem si uz teraz kolko stal ani kto ho vyrobil... kde bude ta vystava?
Obrázok používateľa
andrej
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 3.8.2005 20:36

Reklamy

Odoslaťod Hosť 25.8.2005 19:13

moju micku som este nekupala a neviem presne ako na to.strasne sa boji vody.teraz sa chystame na vystavu na to a chceli by sme ju vyparadit.
Hosť

Reklamy

Odoslaťod hana 25.8.2005 19:19

Anonymous napísal:moju micku som este nekupala a neviem presne ako na to.strasne sa boji vody.teraz sa chystame na vystavu na to a chceli by sme ju vyparadit.
:cica:
hana

Reklamy

Odoslaťod Hosť 25.8.2005 20:40

myslim si ze by ste to mali skusit s tym kupanim mozno ze by sa jej to zapacilo.
Hosť

Reklamy

Odoslaťod Hosť 25.8.2005 20:43

no moja mica nechce vodu ani vidiet.
Hosť

Reklamy

Odoslaťod janula 26.8.2005 8:11

Bea napísal:
armani napísal:Tak to by ma fakt nenapadlo hladať vo vlákne o kúpaní mačiek informácie o tom ako naučiť mačiatko chodiť v postrojčeku na vodítku. Nestálo by za zváženie urobiť nové vlákno? Tiež ma to totižto zaujíma, lebo za dva týždne ideme pre našeho druhého kocúrika.

Samozrejme máš pravdu... Aspoň vidíš, kam všade taká jednoduchá otáýzka na začiatku môže viesť... Niektorý z adminov alebo moderátorov to určite preklopí do samostatného filu...

Vytvorila som novu temu o postrojoch a voditkach, tam mozme spokojne o tychto veciach diskutovat :wink:
http://cats.sk/forum/viewtopic.php?p=3719#3719
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

• Reklamy
fb