• Reklamy

co robi najradsej?

len tak o mickách...
  • Reklamy

co robi najradsej?

Odoslaťod jerrika36 1.5.2008 16:36

co rObi vasa micka najradsej?MOJA SPI A JE :-D :-D
Obrázok používateľa
jerrika36
mačiatko
mačiatko

Založený: 24.3.2008 12:23
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod nikinka 2.5.2008 15:21

spi a popri tom sa necha skrabkat :-D
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod Adadka 3.5.2008 22:19

heh... nasa macka robi najradsej zle !!! :D
Obrázok používateľa
Adadka
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.10.2007 20:14

Reklamy

Odoslaťod Garfild 4.5.2008 14:15

moj spi a je
Garfild
Nováčik
Nováčik

Založený: 9.4.2008 16:30
Pohlavie: Muž

Reklamy

:)

Odoslaťod groovka 7.5.2008 17:36

môj najradšej špekuluje, čo by zase vyviedol
a potom ešte rád otravuje ráno o pol 6 a mraučí, ako keby ho z kože drali :-D
Obrázok používateľa
groovka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 7.5.2008 17:29

Reklamy

Re: co robi najradsej?

Odoslaťod Zuzana Jakabova 5.12.2008 22:52

moj kocurik najradsej SPI,PAPA-MASKRTY,a vymysla co vyparatit... :zhebni: :taktotosity:
Obrázok používateľa
Zuzana Jakabova
mačiatko
mačiatko

Založený: 30.10.2008 10:37

Reklamy

Odoslaťod Andrea 6.12.2008 9:05

No tak u nás je to naozaj zaujímavé :-D
Idem od najstaršej:
Murka: zásadne najradšej "otravuje" a je na človeku nalepená ako lepidlo - vyvalí sa hore pupkom a škrabkajte ma - dlho a poriadne, ak prestaneme, začne mať pripomienky a to hlasité :-)
Samko:
najradšej hypnotizuje môjho muža, pokiaľ mu láskavo neuhne z jeho kresla, potom sa tam spokojne uvelebí s víťazoslávnym pohľadom, že aj tak som ťa odtiaľ dostal . Rovnako rád sa na ňom rozvaľuje a nechá si škrabkať komplet jeho obrie telo.
Minetta - niekedy mám pocit, že okrem spania, čo je jej naozaj najobľúbenejšia činnosť, sa najradšej "rují" a potom nás veľmi rada preháňa po byte pri kŕmení - o tom je už písané v inej téme. Teraz ale na novom škrabadle veľmi rada predvádza priam krkolomné akrobatické kúsky :-D
Walencja - to je lepidlo a otrava v jednom - ďalšia jej obľúbená činnosť je jedenie - veľa a všetko! Kiežby tak jedli všetky naše mačky a kocúri.
Adwin - jeho jednoznačne najobľúbenejšia činnosť je chodenie mačkám za zadkami a snažiť sa ich všemožne nakryť - jedna moja známa ho výstižne volá "šijací stroj" :D - kto nerozumie a snáď ma za to nikto nevyhreší, tak preto,lebo by furt pichal :cerveny: - dokonca aj kocúrov!
Riannka - najradšej piští - nemňauká - fakt piští a robí , pokiaľ možno, čo najväčšie somariny - to je naozaj tak bláznivá a pojašená mačka, že jej stačí pozrieť do očí a viete, že sa zasa chystá urobiť niečo , čo vám vyrazí dych - ale je to miláčik jak vyšitý :-D
Fajny - rád sa mazná, rád sa hrá, rád spinká - toto je taký naozaj miláčik do rodiny a snáď aj preto sme ho dali radšej kastrovať, akoby sme sa s ním mali rozlúčiť, hoci bol pôvodne určený za chovného kocúra - žiaľ, teritoriálne boje s Adwinom tomu urobili koniec.
Goga a Boya prenechávam ich spolumajiteľkám, nech sa môžu realizovať.
No a nakoniec malá Happy - tak tá zatiaľ, keďže má len tri týždne, jednoznačne najradšej papká a spinká :-)
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

Odoslaťod Andrea.T 6.12.2008 12:54

Tak naša Žofka je zloba ako vyšitá :-D Jej oblúbená činnosť je devastovanie záclony, najmä tyčky, na ktorej je zavesená (už sme menili dvakrát).
No a potom sa rada jaší s mávatkom. A čo mi robí napriek a strašne ju to baví je lozenie tam, kam nesmie, a to na kuchynskú linku, šporák, môj písací stôl kde mám vždy kopu účtov, papierov, kabelku a iný bordel (zhadzuje najmä prstene čo si tam odložím, hodinky a lezie do kabelky). A keď na ňu kričím nech odtial ide dolu, vždy len pozerá, že či to na ňu kričím a čaká kým sa nepostavím, až potom zlezie dolu. Najviac ma to rozčuluje cez víkendy ráno, keď musím dať jednu nohu dole z postele a ona potom uváži, že asi by mala ísť teda dole... No na porazenie.
No a jej úplne najoblúbenejšia činnosť je pranie. Keď zapnem pračku, už aj na nej sedí, zhora pozerá na svetielka, packuje kolečko ktorým volím program a potom ide do vane a čaká kým sa začne vypúšťať voda (sedí pod hadicou a čaká kým sa pustí voda - potom je celá mokrá a voní po aviváži :D ) A samozrejme po praní ide sušenie a k tomu patrí vešanie sa na to prádlo a zhadzovanie štipcov, s ktorými má potom strašnú zábavu.
Ale dnes si našla v okne "mikuláša", tak som jej ho musela ísť dať.
Je to beštia, ale lúbime ju aj tak!
Andrea, Bratislava
Andrea.T
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 31.3.2008 10:04
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod INA S. 6.12.2008 14:05

...no a u nás klasika Aniferik miluje papaníčko a spinkanie a Kajko miluje papaníčko veľa,véééľa a tiež hranie sa i za Anifer a spinká len v prestávkach medzi hraním,no nezmar je to :D
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Adadka 6.12.2008 18:21

no moja macka este stresne rada zerie... furt je v tych granulach xD a ked dostane kapsu tak na mna kuka ako keby som jej dala zjest spenat xD
ale strasne rada sa hra s alobalovimi gulickami... to je najlepsia a aj najlacnejsia hracka pre nu. Alobal v tvare malej lopticky a dokaze sa stym hrat/vlastne aportuje/ pol dna xD a potom ide jest a spat xD
Takze, ak niekto povie, ze macka nedokaze aportovat myli sa, nasa ANO!!!
Obrázok používateľa
Adadka
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.10.2007 20:14

Reklamy

Odoslaťod groovka 6.12.2008 20:46

Môjmu Archiemu pribudla ďalšia obľúbená činnosť: vytipoval si najväčšiu rybku v akváriu a tú dokáže hodiny sledovať a "loviť" :taktotosity: .
Ináč akvárium máme od začiatku ako aj kocúra, ale len teraz si ho všimol. :-D
Obrázok používateľa
groovka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 7.5.2008 17:29

Reklamy

Odoslaťod Chiarinka 9.12.2008 18:28

Náš kocúr taktiež s obľubou aportuje, ale hlavne myšky (hračky), ale len v prípade, že hŕkajú. Najradšej má hŕkajúce hračky a tou najlepšou sú kindervajcia naplnené pár granulkami. Tie dokáže preháňať po byte hodiny.
:befucking:
No najradšej zo všetkého má jednoznačne olivy. Síce ich dostane len 1-2 krát do týždňa, pretože obsahujú veľa solí, ale ten pohľad stojí za to. Keď zacíti olivu je ako v tranze...vyzerá ako "nafetovaný", váľa sa, naťahuje za ňou, skáče.. a keď ju dostane ľahne si na ňu, poriadne sa na nej vyváľa a potom ju zožerie. Nechápem to :cica2:
Obrázok používateľa
Chiarinka
šelma
šelma

Založený: 16.11.2008 17:51
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Dadulik 9.12.2008 22:44

Inak s tým kindervajcom suhlasim... Ja som do neho nasypala trocha ryže...
Baby.. neverili by ste, na ako dlho vás to šelmy zbaví :D :cat34:
:cica2: MAFIA ( niečo +MCO modrostrieborná) :cica2: :hearth: 27.12.2008
SHIRIN alias šišina domáca :cica2: :hearth: cca máj 2008 - :smutny: 26.10.2011
DAX von Kralova, NO :hearth: 16.02.2000
MAJA, DODO čistokrvná pouličná zmeska :hearth: sept. 2002
Obrázok používateľa
Dadulik
šelma
šelma

Založený: 13.9.2008 20:11

Reklamy

Odoslaťod nikinka 11.12.2008 11:16

my mame tiez novu zabavku.... sledovanie bubliniek v olejovej lampe. minule som nechapala ako dlho moze nato ta cica pozerat... vydrzala asi dve hodiny a vzdy ked jej ta konkretna bublinka zmizla sa divila kam sa stratila :D bol to perfektny pohlad
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Re: :)

Odoslaťod Misinka 12.12.2008 14:17

groovka napísal:môj najradšej špekuluje, čo by zase vyviedol
a potom ešte rád otravuje ráno o pol 6 a mraučí, ako keby ho z kože drali :-D

aj moja Miška nás tiež doma budieva o pol šiestej ráno :-D a neprestane vymraukávať,
až kým ju nevpustíme do spálne...chvíľu po nás poskáče, poleží si...a pritom strašne
nahlas pradie a potom dá pokoj :cat16:
Obrázok používateľa
Misinka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 29.9.2008 13:04
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Miriam Chrvalová

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb