• Reklamy

Prešľapovanie

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Britky

Odoslaťod Bea 31.8.2005 11:53

Anik napísal:
Bea napísal:
Anik napísal:Evidentne vsetky britky su rovnake - moj tiez neznesie byt na kolenach, len vtedy sa tam trepe, ked ziarli na pocitac na kolenach, a to zvali rovno na klavesnicu. Na rukach vydrzi len ked som v pohybe a ma vyhlad a za sucasneho intenzivneho skrabkania /vsimla som si, ze sa mu pri tom splostuje nos, ked je v maximalnom raji/. Hladkat sa da raz, potom sa premiestni o 15 cm dalej, aby sme ho "nasledovali", obcas o pohladenie prosi /recou tela, 1*mnau/ ale ked uz je na dotyk, tak sa pohne o tych 15 cm a "nasledujte ma" :)))

Ano, ano. ano! Tak teraz uz som kludna, zda sa, ze nas lester je uplne normalny typicky britak... Nosenie n arukach za sucasneho pochodovania a skrabkania je tiez jeho obluben apoloha. Ale nosic sa nesmie v ziadnom pripade zastavit....

Ja som spociatku tiez rozmyslala co to mam za macku ? Ale evidentne to maju v genoch :) vacsinou si to potvrdim u inych majitelov britov. Zastat nemozem ani ja a ani prerusit privod skrabkania, obcas mam pocit, ze by tak vydrzal celu vecnost, ale moja ruka nie je vecna :) ked zastanem, alebo nebodaj sadnem ihned odchadza :)
Este jednu vec zvykol, ked bol mensi a spaval so mnou - zaborit sa mi do vlasov a "pumpovat" prednymi labkami a nahlas priast. Z nicoho nic som sa uprostred noci zobudila na to, ze kocura mam vo vlasoch a pazuriskami mi "masiruje" pokozku hlavy a brutalne nahlas pradie.

No to je jasne, nas takto "pochoduje" po perine - hsmejeme sa, ze "tlaci kapustu" a pritom pradie. Citala som, ze to niektorym mackam zostava este z detsstva, ked takto spracovavali mamine ceciky.. Je to vraj prejav macacej dovery a dokaz, ze sa u Teba citi ako u maminky ked bol maciatko.. Niektore dospele jedince si tento zvyk zachovaju... je to strasne milene.. Nas 2-rocny britak to tiez robi - ale n ahlave to este neskusal..
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

..tlacenie kapusty..

Odoslaťod Anik 31.8.2005 12:12

Tiez som citala, ze to je pozostatok z macacieho detstva, nas to robi okrem mojej hlavy aj na svojej deke, vtedy ju uplne zhuzve. A ma to rad, teda sudiac podla intenzity pradenia, vtedy je ako.. no ako to nazvat... vzruseny traktor :))) Po 10 minutach vycerpany padne na dokrcenu a doslinenu deku a zaspi :)))
Niekde som zas citala, ze je to absolutne najvyssi prejav macacej lasky, no dik, potom je zblazneny do svojej deky...
Annamária Vilinská (Luleå, Sverige)
Maca Menyus Silvester, *23.06.2004
BRI, kastrovaný, nezvestný
Lilly *2002
cica domáca, sterilizovaná
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.6.2005 20:41

Reklamy

Odoslaťod Hosť 31.8.2005 13:42

Bea napísal:
Anik napísal:Ja som spociatku tiez rozmyslala co to mam za macku ? Ale evidentne to maju v genoch :) vacsinou si to potvrdim u inych majitelov britov. Zastat nemozem ani ja a ani prerusit privod skrabkania, obcas mam pocit, ze by tak vydrzal celu vecnost, ale moja ruka nie je vecna :) ked zastanem, alebo nebodaj sadnem ihned odchadza :)
Este jednu vec zvykol, ked bol mensi a spaval so mnou - zaborit sa mi do vlasov a "pumpovat" prednymi labkami a nahlas priast. Z nicoho nic som sa uprostred noci zobudila na to, ze kocura mam vo vlasoch a pazuriskami mi "masiruje" pokozku hlavy a brutalne nahlas pradie.

No to je jasne, nas takto "pochoduje" po perine - hsmejeme sa, ze "tlaci kapustu" a pritom pradie. Citala som, ze to niektorym mackam zostava este z detsstva, ked takto spracovavali mamine ceciky.. Je to vraj prejav macacej dovery a dokaz, ze sa u Teba citi ako u maminky ked bol maciatko.. Niektore dospele jedince si tento zvyk zachovaju... je to strasne milene.. Nas 2-rocny britak to tiez robi - ale n ahlave to este neskusal..

Nasa Akaisha "pedaluje" (tak to volame my :-D ) o pol stvrtej rano na mojom krku. Pradie ako o zivot a ucel je uplne jednoznacny - treba panicku zobudit a vydurit z postele. Ked si na posteli sadnem, zacne sa obtierat a drgat mi do tvare nostekom, ze treba vstat a prejst sa k miske s granulami (ta je v kuchyni). Tak tam s nou idem, ona tam chvilku chrume granule a potom mozem ist nazad do postele. Toto robi od malicka - mysleli sme si, ze sa boji tmy, ale to asi nebude celkom presne. Jednoducho jej nechuti samej jest :-D
Samuel zase s oblubou "pedaluje" na mojom a priatelovom bruchu. Tiez vrni ako traktor, priviera oci a vyzera ako v extaze :-D V tomto pripade si ale myslim, ze ide o urcity druh kocurieho sexualneho chovania (podla mna si pritom predstavuje nejaku nadhernu macaciu slecnu) - vid clanok v poslednom cisle Nase kocky.
Hosť

Reklamy

Odoslaťod Bea 31.8.2005 13:46

Anonymous napísal:
Bea napísal:
Anik napísal:Ja som spociatku tiez rozmyslala co to mam za macku ? Ale evidentne to maju v genoch :) vacsinou si to potvrdim u inych majitelov britov. Zastat nemozem ani ja a ani prerusit privod skrabkania, obcas mam pocit, ze by tak vydrzal celu vecnost, ale moja ruka nie je vecna :) ked zastanem, alebo nebodaj sadnem ihned odchadza :)

Nasa Akaisha "pedaluje" (tak to volame my :-D ) o pol stvrtej rano na mojom krku. Pradie ako o zivot a ucel je uplne jednoznacny - treba panicku zobudit a vydurit z postele. Ked si na posteli sadnem, zacne sa obtierat a drgat mi do tvare nostekom, ze treba vstat a prejst sa k miske s granulami (ta je v kuchyni). Tak tam s nou idem, ona tam chvilku chrume granule a potom mozem ist nazad do postele. Toto robi od malicka - mysleli sme si, ze sa boji tmy, ale to asi nebude celkom presne. Jednoducho jej nechuti samej jest :-D
Samuel zase s oblubou "pedaluje" na mojom a priatelovom bruchu. Tiez vrni ako traktor, priviera oci a vyzera ako v extaze :-D V tomto pripade si ale myslim, ze ide o urcity druh kocurieho sexualneho chovania (podla mna si pritom predstavuje nejaku nadhernu macaciu slecnu) - vid clanok v poslednom cisle Nase kocky.

Náš briťák Lester je ale kastrát... Myslíš, že aj on si predstavuje nejakú mačaciu slečnu? Nikdy sa so žiadnou nestretol...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Kristína 31.8.2005 13:52

Bea napísal:
Anonymous napísal:
Bea napísal:

Náš briťák Lester je ale kastrát... Myslíš, že aj on si predstavuje nejakú mačaciu slečnu? Nikdy sa so žiadnou nestretol...

No neviem, na toto nie som expert :-) Ale v tom casopise pisali, ze to robia aj kastrovani kocuri, hlavne ak boli kastrovani pomerne neskoro.
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

pumpi :)

Odoslaťod Anik 31.8.2005 14:19

Moj kocur to robi od malicka, takze kastracia by mu asi nepomohla, podla vacsiny teorii su vtedy vazne mentalne na svojej mamicke a nasavaju mlieko. To by aj sedelo, lebo deku /alebo moje vlasy/ ma stale v papulke a cmula to o106. Lenze to hlasne pradenie !!! nedokazem si pomoct, ale nepripada mi normalne, ked vidim kocura v tejto "akcii" ako vrni na najvyssich otackach a pumpuje...
Doma tomu hovorime s prepacenim ze sa odbavuje, lebo po akcii doslovne unaveny pada na deku /ako keby sa prevalil na druhy bok/ a hned aj zaspi - ako nic v zlom, ale nepripomina to nieco ? :))))
Lilly *2002
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Re: pumpi :)

Odoslaťod Bea 31.8.2005 14:33

Anik napísal:Moj kocur to robi od malicka, takze kastracia by mu asi nepomohla, podla vacsiny teorii su vtedy vazne mentalne na svojej mamicke a nasavaju mlieko. To by aj sedelo, lebo deku /alebo moje vlasy/ ma stale v papulke a cmula to o106. Lenze to hlasne pradenie !!! nedokazem si pomoct, ale nepripada mi normalne, ked vidim kocura v tejto "akcii" ako vrni na najvyssich otackach a pumpuje...
Doma tomu hovorime s prepacenim ze sa odbavuje, lebo po akcii doslovne unaveny pada na deku /ako keby sa prevalil na druhy bok/ a hned aj zaspi - ako nic v zlom, ale nepripomina to nieco ? :))))

Ked už si to spomenula - tak samozrejme máš pravdu... Pripomína. Ale že aj kastráti...?
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Re: pumpi :)

Odoslaťod Anik 31.8.2005 15:46

Bea napísal:
Anik napísal:Moj kocur to robi od malicka, takze kastracia by mu asi nepomohla, podla vacsiny teorii su vtedy vazne mentalne na svojej mamicke a nasavaju mlieko. To by aj sedelo, lebo deku /alebo moje vlasy/ ma stale v papulke a cmula to o106. Lenze to hlasne pradenie !!! nedokazem si pomoct, ale nepripada mi normalne, ked vidim kocura v tejto "akcii" ako vrni na najvyssich otackach a pumpuje...

Ked už si to spomenula - tak samozrejme máš pravdu... Pripomína. Ale že aj kastráti...?

To, ze uz nema hormony neznamena, ze si nepamata :))) Zacal s tym este ako maca a veselo pokracuje aj po odchlapeni... co uz :)
Lilly *2002
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Hovorí s atomu aj mliečny krok:-)

Odoslaťod Hela 1.9.2005 10:32

Mám osem mačiek (5 kocúrov) a 3 mačky - všatko kastráti. Tiež cez moju domácnosť prešlo niekoľko "dočasných" mačiek. Robia to všetky a je to vrcholný prejav dôvery v človeka a je to zároveň väzba na časy, keď dospelák bol malé mača a pil od matky. Čítala som v x publikáciách, že mačka si k človeku vytvára vzťah mačata k matke, keďže u človeka čoby veľkej čudnej mačky môžu zostať bezstarostní a závislí. A hlavne s anemusia pasovať s každodennými starosťami, kde čo uloviť, ako sa vysporiadať s votrelcom a pod..... Niektoré z mačiček sa aj pricucnú - v malom veku doslovne, v dospelosti je to skôr náznak. Moja Mačička Maličká do troch rokov vždy využila vhodnú chvíľu (najmä pri lenošení pri telke v polohe ležmo) a usadila sa mi na ramene a pumpovala o dušu a bavlnené tričko som mohla potom rovno hodiť do prádla, ale najskôr usušiť :-) Teraz má už 6 rokov a večer mi vždy vyskočí k ľavému ramenu, pošlape si celá v extáze a potom sa na rameno uloží a spí tam dovtedy, kým ju zrejme v spánku nevydurím. Je to náš rituál. Niekdy mám aj jemné škrabance, keďže pri mliečnom kroku sú pazúriky vytiahnuté. Ale čo by človek pre pohodu svojho miláčka neurobil :-) Keď sa naviac cíti poctený :-D
Hela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 10.5.2005 11:16
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Hovorí s atomu aj mliečny krok:-)

Odoslaťod Bea 2.9.2005 7:07

Hela napísal:Mám osem mačiek (5 kocúrov) a 3 mačky - všatko kastráti. Tiež cez moju domácnosť prešlo niekoľko "dočasných" mačiek. Robia to všetky a je to vrcholný prejav dôvery v človeka a je to zároveň väzba na časy, keď dospelák bol malé mača a pil od matky. Čítala som v x publikáciách, že mačka si k človeku vytvára vzťah mačata k matke, keďže u človeka čoby veľkej čudnej mačky môžu zostať bezstarostní a závislí. A hlavne s anemusia pasovať s každodennými starosťami, kde čo uloviť, ako sa vysporiadať s votrelcom a pod..... Niektoré z mačiček sa aj pricucnú - v malom veku doslovne, v dospelosti je to skôr náznak. Moja Mačička Maličká do troch rokov vždy využila vhodnú chvíľu (najmä pri lenošení pri telke v polohe ležmo) a usadila sa mi na ramene a pumpovala o dušu a bavlnené tričko som mohla potom rovno hodiť do prádla, ale najskôr usušiť :-) Teraz má už 6 rokov a večer mi vždy vyskočí k ľavému ramenu, pošlape si celá v extáze a potom sa na rameno uloží a spí tam dovtedy, kým ju zrejme v spánku nevydurím. Je to náš rituál. Niekdy mám aj jemné škrabance, keďže pri mliečnom kroku sú pazúriky vytiahnuté. Ale čo by človek pre pohodu svojho miláčka neurobil :-) Keď sa naviac cíti poctený :-D

Ano, takto dáko som to aj ja čítala a vedela... S tou "POCTOU" si to presne vystihla... pri tom všetkom, ako sú mačky nezávislé, to aj mne pripadá skoro ako vzácny dar, že tlačia tú kapustu... Je to istým spôsobom dojemné, nemyslíš?
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Alena 2.9.2005 7:28

Jedna moje kočka taky s oblibou přešlapuje a nejraději na mém nebo manželově břiše - nejraději po nedělním obědě, když se natáhneme na gauč. Říkáme tomu vyhánění prdíků. Zkoušela jsem jí přesvědčit aby to zkusila i na zádech -mohla by to být dobrá masáž, ale asi je to tam pro ní moc tvrdé.
Alena

Reklamy

Odoslaťod leila 2.9.2005 13:48

No to je jasne, nas takto "pochoduje" po perine - hsmejeme sa, ze "tlaci kapustu" a pritom pradie. Citala som, ze to niektorym mackam zostava este z detsstva, ked takto spracovavali mamine ceciky.. Je to vraj prejav macacej dovery a dokaz, ze sa u Teba citi ako u maminky ked bol maciatko.. Niektore dospele jedince si tento zvyk zachovaju... je to strasne milene.. Nas 2-rocny britak to tiez robi - ale n ahlave to este neskusal..[/quote]

[b][b]-tak presne toto robí aj naša Micina (siamka) dupká do deke a drží pritom kúsok deke v papuľke a pradie do zbláznenia. Celá deka je už vyťahaná a vždy oslintaná. Ja som si myslela že sa tak uspáva, lebo vždy potom spinká ako bábätko :wink:
leila

Reklamy

Odoslaťod Eva 3.9.2005 11:18

Macacie "tlacenie kapusty" na chrbte je mimoriadne prijemne,mozem potvrdit.Nasa Alisska preslapuje uz od maciatka,pradie ako o zivot na najvyssej intenzite a kedze spavam vacsinou na bruchu,v snahe zobudit ma "miesi" packami na mojom chrbte.VEEELMI PRIIIJEMNEEE!!!Kebyze viem priast,robim to aj ja. :D
Eva
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 11.5.2005 16:34

Reklamy

Odoslaťod Bea 3.9.2005 11:21

Eva napísal:Macacie "tlacenie kapusty" na chrbte je mimoriadne prijemne,mozem potvrdit.Nasa Alisska preslapuje uz od maciatka,pradie ako o zivot na najvyssej intenzite a kedze spavam vacsinou na bruchu,v snahe zobudit ma "miesi" packami na mojom chrbte.VEEELMI PRIIIJEMNEEE!!!Kebyze viem priast,robim to aj ja. :D

Ahoj Evi,

ze si sa konecne ozvala! Kedy idete po dalsieho praduceho "masera"?
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Eva 3.9.2005 11:25

Ahoj,Bea.Pod na chvilocku na chat.
Eva
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 11.5.2005 16:34

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb