• Reklamy

AKOU ZNAČKOU KŔMITE?

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Ktoré krmivo prefereujete pri krmeni?

Anketa bola ukončená dňa 23.6.2008 21:41

Nutragold
0
Žiadne hlasy
Royal Canin
0
Žiadne hlasy
Hills
0
Žiadne hlasy
Acana
0
Žiadne hlasy
Pro Plan
0
Žiadne hlasy
Pro Pac
0
Žiadne hlasy
Eukanuba
0
Žiadne hlasy
Animonda
0
Žiadne hlasy
Biomill
0
Žiadne hlasy
Biomill
0
Žiadne hlasy
ANF
0
Žiadne hlasy
Animonda
0
Žiadne hlasy
Profilum
0
Žiadne hlasy
Schesir
0
Žiadne hlasy
Trainer
0
Žiadne hlasy
Gimpet
0
Žiadne hlasy

Celkový počet hlasov : 0

AKOU ZNAČKOU KŔMITE?

Odoslaťod Peter Polák 28.9.2005 21:41

Tu môžete zahlasovať akou značkou krmite, pripadne pripísať zančku ktorá vam tu chýba. Alebo len tak diskutovat a rozoberat značky. :TomyAngelo:
Naposledy upravil Peter Polák dňa 20.2.2008 19:57, celkovo upravené 12 krát.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: AKOU ZNAČKOU KŔMITE?

Odoslaťod Peter Polák 29.9.2005 7:17

Peter Polák napísal:Tu môžete zahlasovať akou značkou krmite, pripadne pripísať zančku ktorá vam tu chýba. Alebo len tak diskutovat a rozoberat značky. :TomyAngelo:

Poprosím napíšte, prečo kŕmite s tou, alebo s tou značkou, a prečo nekrmite inou.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Re: AKOU ZNAČKOU KŔMITE?

Odoslaťod spageta 29.9.2005 7:44

Ja krmim Hills light tuna a som s nimi velmi spokojna, macky su v dobrej kondicii, nepriberaju (su to kastrati), maju aj dobru srst a hlavne im aj velmi chuti. Konzervy Hills a Leonardo a toto krmivo mi tam aj chyba.
spageta
mačiatko
mačiatko

Založený: 6.9.2005 12:56
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod evusik 29.9.2005 8:37

ja v sucasnosti kombinujem maciatkovske granule IAMS (cize vlastne eukanuba), granule proplan a konzervy leonardo (len namiesto maska, kym sa premrazi :cerveny: ). s IAMSkami som velmi spokojna, mii chutia ovela viac nez hill'sky, ktore som mala predtym a aj zlozenie sa mi osobne paci viac. za proplanom sa vsak ide potrhat, z cenovych dovodov ho vsak davam menej (kazdy treti den). momentalne krmim systemom - non-stop miska plna granuli - podla doporucenia veterinarky, miuska sa zacina krasne obalovat. takze o chvilu asi znizim krmne davky a budem miesat IAMSky s proplankami.
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod jessyca 29.9.2005 10:45

my to tak striedame...granule sme naposledy kupili na vystave Nutrience (nejak tak sa to vola), Whiskas, Darling, Kittekat a raz sme kupili IAMS.
Konzervy Darling, Kittekat - tie im chutia asi najviac, :-) a este Coshida.
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

Odoslaťod janula 29.9.2005 10:50

Ja krmim Artika maciatkovskymi granulkami Royal Canin, pred tym mal este od chovatelky Hillsky a sem-tam ich miesam s Whiskaskami pre maciatka, lebo tie mu tiez celkom chutia. Najblizsie mam v plane vyskusat granule Acana, teda ak ich zozeniem u veterinarky, ak nie tak zostanem bud pri Royalkach alebo ak budu mat na vystave Hillsky tak kupim tie :wink: Kocurikovi vsetky spomenute granulky, ktore som mu davala a davam velmi chutia a nemal zatial ziadne zdravotne problemi dokonca z nich krasne pribera a rastie, takisto ma krasnu jemnucku srst, nevydim zatial dovod ich menit , jedine ta cena je trosku vyssia :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Diamond

Odoslaťod Peter Polák 29.9.2005 11:01

janula napísal:Ja krmim Artika maciatkovskymi granulkami Royal Canin, pred tym mal este od chovatelky Hillsky a sem-tam ich miesam s Whiskaskami pre maciatka, lebo tie mu tiez celkom chutia. Najblizsie mam v plane vyskusat granule Acana, teda ak ich zozeniem u veterinarky, ak nie tak zostanem bud pri Royalkach alebo ak budu mat na vystave Hillsky tak kupim tie :wink: Kocurikovi vsetky spomenute granulky, ktore som mu davala a davam velmi chutia a nemal zatial ziadne zdravotne problemi dokonca z nich krasne pribera a rastie, takisto ma krasnu jemnucku srst, nevydim zatial dovod ich menit , jedine ta cena je trosku vyssia :wink:

Ja momentálen kŕmim Hillsom a NUTRA GOLDOM, cenník na NUTRA GOLD nájdeš na portáli Cats.sk http://www.cats.sk/tabor.html . V blízkej dobe bude na Slovensku dostupná stránka týkajúca sa zančiek Diamond, Nutra Gold a Nutra Nuggets.
Naposledy upravil Peter Polák dňa 29.9.2005 15:06, celkovo upravené 1 krát.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Re: Diamond

Odoslaťod janula 29.9.2005 11:29

Peter Polák napísal:
janula napísal:Ja krmim Artika maciatkovskymi granulkami Royal Canin, pred tym mal este od chovatelky Hillsky a sem-tam ich miesam s Whiskaskami pre maciatka, lebo tie mu tiez celkom chutia. Najblizsie mam v plane vyskusat granule Acana, teda ak ich zozeniem u veterinarky, ak nie tak zostanem bud pri Royalkach alebo ak budu mat na vystave Hillsky tak kupim tie :wink: Kocurikovi vsetky spomenute granulky, ktore som mu davala a davam velmi chutia a nemal zatial ziadne zdravotne problemi dokonca z nich krasne pribera a rastie, takisto ma krasnu jemnucku srst, nevydim zatial dovod ich menit , jedine ta cena je trosku vyssia :wink:

Ja momentálen kŕmim Hillsom a NUTRA GOLDOM, cenník na NUTR GOLD nájdeš na portáli Cats.sk http://www.cats.sk/tabor.html . V blízkej dobe bude na Slovensku dostupná stránka týkajúca sa zančiek Diamond, Nutra Gold a Nutra Nuggets.

Aj ja som chcela krmit Hillsom, ale u veterinarky ho nemaju, maju tam len Royal a asi aj Acana, tak skusim tu Acanu.. inac ani ten Nutra Gold nevyzera zle, neskor ho mozno skusim tiez :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Nela 29.9.2005 15:53

My krmime zvacsa tym co nasej cicuse chuti najviac :cica2: . Posledne to bol napr. aj Biomill. Inak jej chutia takmer vsetky "lepsejsie" granule, ktore su urcene pre "vyberave macicky"- RC, Pro Plan, Hills, Nutra Gold ...
Bonny :hearth:
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.6.2005 16:32

Reklamy

Odoslaťod evusik 29.9.2005 16:32

Nela napísal:My krmime zvacsa tym co nasej cicuse chuti najviac :cica2: . Posledne to bol napr. aj Biomill. Inak jej chutia takmer vsetky "lepsejsie" granule, ktore su urcene pre "vyberave macicky"- RC, Pro Plan, Hills, Nutra Gold ...

Nela, kde si zohnala BioMill? normalne v aquachove, u veta, alebo si ho odniekial objednala?
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod armani 29.9.2005 16:32

U nás sa krmí čo sa granulovaného krmiva týka už 3. rok výhradne Royal Caninom. Pravidelne krmíme RC FIT, ktorý striedame tak raz za dva mesiace s RC Sensibil . Teraz sme začali testovať RC špecial radu Maine Coon. Prechod Bonimu robí problém, nakoľko tieto granule sú podstatne väčšie ako štandart a pri jeho mlsnej a lenivej paulke je to ťažké. Tieto granule nútia mačku žuvať. :-)
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod Bea 29.9.2005 19:42

evusik napísal:
Nela napísal:My krmime zvacsa tym co nasej cicuse chuti najviac :cica2: . Posledne to bol napr. aj Biomill. Inak jej chutia takmer vsetky "lepsejsie" granule, ktore su urcene pre "vyberave macicky"- RC, Pro Plan, Hills, Nutra Gold ...

Nela, kde si zohnala BioMill? normalne v aquachove, u veta, alebo si ho odniekial objednala?

V aquachove ani u veta na Slovensku ho nedostanes, zatial ho dostanes kupit iba v Cechach. Bolo ho mozne kupit v Jindrichovom Hradci na vystave, aj sa dal objednat a doniesli to do Blavy....
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod Bea 29.9.2005 19:54

My momentalne krmime Hills Kitten - chicken a tuna. Uz mame doma granule Biomill Selective, tie nasadim akonahle sa bude zasoba Hillsov blizit ku koncu... Chystam sa k nim pridat este Biomill Indoor cat. Kapsicky FeliX (Purina) aj wHISKAS, sHEBA konzevy (tie s kuracim maskom)...

S Hillsom sme velmi spokojni, kocuri maju nadhernu srst a vyzeraju velmi dobre. Navyse im Hills chuti..
Skusali sme aj Mastery, tie im tiez chutili, ale ked sme poculi, ze mackam z nich tmavnu zuby, tak sme prestali krmit.

Biomill krmi chovatelka, od ktorej mame jedneho kocura - a je absolutne nadsena... doporucia nam ho. Takze dam na jej radu a uvidime, ci sa este zlepsia...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Nela 29.9.2005 20:27

evusik napísal:

Z Biomillom som sa zoznamila na tomto fore :TomyAngelo: . Objednavala ho Kristina a na vystavu v BA ho doviezla pani z Ciech, ktora tam tiez vystavovala. Zobrala som mensie balenia na skusku. Presne tie co menovala Bea. Bonny vsak zas a znova :-) chuti viac Biomill selective :-D :cica: .
Bonny :hearth:
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.6.2005 16:32

Reklamy

Odoslaťod Bea 29.9.2005 20:35

Ta Bonny je ale maskrtny jazycek! Len to najlepsie z najlepsieho...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb