• Reklamy

STRATILA CHUT ZIT?POMOZTE PROSIM

tu ti poradí veterinár...
  • Reklamy

STRATILA CHUT ZIT?POMOZTE PROSIM

Odoslaťod thinush07 4.6.2010 10:44

:smutny: PRED TYZDNOM AJ NIECO SME NASLI S PRIATELOM MALU MACICKU(NASA KIRA)BOLA HRAVA,NEPOSLUSNA RYCHLO SI ZVYKLA UZ BEHOM JEDNEHO DNA BOLA AKO DOMA!NEVIEM KOLKO MOZE MAT TYZDNOV CI MESIACOV A TAK SOM JEJ DAVALA MLIECKO A JEMNEJSIU STRAVU.NO PRED PAR DNAMI SA NASA KIRA PRESTALA HRAT,NEBEHALA,LEN SPALA A LEZKALA,HLAVKA DOLU A SMUTNE OCKA,AKOBY JU NIECO VELMI TRAPILO.ZACALA TAZSIE DYCHAT,OSLABLA PAPA O POLOVICU MENEJ NO VIAC PIJE VODICKY,BOHUZIAL ZACALA AJ CIKAT ROVNO NA BOTASKY A NA KOBEREC PRED DVERAMI.NEMAME JU V DOME CIZE MA VYBEH.NETUSIM CO JEJ ESTE MOZEM DAT PAPAT BOJIM SA CI NENI MOC MALA.DNES RANO SOM SPOZOROVALA ZE KICHA A AJ TAK JEMNE POKASLIEVA,NENI JEJ MOC DO HRANIA LEN SPINKAT A LEZAT NA KOLENACH A TO LEN MNE.NO JE TU ESTE DALSI PROBLEM,NEMAME PENIAZE NA VETERINARA A TAK JU NEMOZEM DAT VYSETRIT.TAKZE PROSIM VAS PEKNE AK MATE NIEKTO SKUSENOSTI S NEICIM PODOMNYM POMOZTE! VOPRED DAKUJEM ZA DOBRE MIENENE RADY. :velmismutny:
thinush07
Nováčik
Nováčik

Založený: 4.6.2010 9:32
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: STRATILA CHUT ZIT?POMOZTE PROSIM

Odoslaťod Alica 4.6.2010 10:49

Podla toho, co opisujes, neviem nic ine poradit len veterinara....ja by som sla k vet, minimalne nech ju prezrie (to by nemalo byt drahe) a tam sa dohodnes ako dalej. ja osobne by som chcela vediet co jej je.
Berenice Nekodera, CZ, RAG seal mitted (14.9.2009)
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.1.2010 9:57

Reklamy

Odoslaťod thinush07 4.6.2010 10:52

ved aj ja by som chcela vediet co jej je.bohuzial veterinar nepripada do uvahy.a to ma hneva.uz som v koncoch netusim ako jej mam pomoct bojim sa ze umrie.. :smutny:
thinush07
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 4.6.2010 10:56

Ja si tiež myslím že keď ju prezrie veterinár nemusí to biť až tak drahé.Možno je nachladená keď hovoríš že je to vonkajšia cica a našli ste ju.Aspoň ti vetko povie čo jej je možno pomôžu niečo na posilnenie imunity.no ale aj tak si myslím že tu na stránke aj keď ako by sme ti chceli pomôcť a poradiť bez veterinára sa nezaobídeš.Skús mu aspoň zavolať.
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod Alica 4.6.2010 10:59

Tak ako pise Marusska zavolaj, ved za zavolanie "nic" nedas a veterinari su v tomto ochotny...ale ja by som necakal.
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 4.6.2010 11:03

Alicka ani ja by som nečakal ani minútku.Nemá cenu čakať,lamentovať rukami a plakať že ku veterinárovi nie.Mačička sa tak len trápi a každá minúta je drahá si myslím.A keď je dobrý veterinár prehladku urobí aj zadarmo.Držím im palčeky aby micka bola zas v poriadku.
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod thinush07 4.6.2010 11:33

KED JA NEMAM ANI CISLO NA VETERINARA.TO JE JEDNA VEC DRUHA JE,ZE AJ KEBY SOM AKO CHCELA S NOU IST KE VETERINAROVI,FINANCNA SITUACIA JE HROZNA A JA VLASTNE NEMAM NA LIEKY PRE SEBA NIETO ESTE NA VETERINARA A PRETO SOM UPLNE BEZRADNA.A RODINNY PRISLUSNICI NIESU OCHOTNY POMOCT.TAK SA MUSIM PRIZERAT AKO MALA KIRA POMALY UMIERA.JE MI S TOHO ZLE.DAKUJEM VAM ZA RADY A DUFAM ZE SA S TOHO NAPOKON DOSTANE.TAK DRZTE PALCE.ESTE RAZ DAKUJEM
thinush07
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Alica 4.6.2010 12:15

Cislo na veterinara???? nesranduj, ved mas pristup na net a tu si vyhladaj cislo, to nie je predsa ziadny problem. odkial si?
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod thinush07 4.6.2010 12:25

UZ SOM KAZALA MAME NEH ZAVOLA Z PRACE NEMAM KREDIT.UVIDIME CO SA BUDE DAT ROBIT.Z OKRESU BR.UROBILA SOM JEJ KURACI VYVAR,NO NECHCE PAPAT,TAK SOM JEJ HO DALA CEZ STRIEKACKU,BO ANI KURACIE MASKO ROZVARENE NEJAKO NEJE.AKOBY SA JEJ NEDALO HRYZT.ALE S TEJ STRIEKACKY PAPALA.K TOMU SOM ZISTILA,ZE JEJ SMRDKA Z PAPULKY AKOBY HNIS ALEBO NIECO TAKE.NEVIETE MI POVEDAT ASPON PRIBLIZNU SUMU KOLKO BY STALE PREZRETIE MACICKY?PROSIM.
thinush07
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod venus 4.6.2010 12:30

ked sa vies dostat na net tak si vies vygooglit aj cislo na veterinara.....a nehnevaj sa, nechem tu byt zla, ale kto ma peniaze na internet, mohol by mat par korun aj na zdravie svojho milacika....

a fakt je ze miesto vyplakavania tu sa da vzdy niekam zavolat.....zlate stranky maju vsetci a fakt ked uz mas internet a aspon dve mozgove bunky pokope tak si ho vygooglis....
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Alica 4.6.2010 12:44

venus, mas pravdu, asi si to viaceri myslia, ale teraz sa snazme pomoct a nasmerovat spravne thinush.
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod ninca 4.6.2010 12:46

presne tak, na co este cakas???????? VET okamzite, peniaze si pre mna za mna aj pozicaj. googluj vet, volaj, pis, na fore ti nikto nepomoze. max uved mesto z akeho si, a daky mackar z fora ta moze doprevadzat
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod venus 4.6.2010 12:47

co sa jej mam spytat skade je aby som jej dala zoznam desiatich telefonnych cisel na najblizsiu veterinu ktore ziskam v priebehu 10 sekund???
to uz mohla stokrat urobit sama.....zacinam dufat ze toto cele je len kruty zart lebo to nemoze byt normalne.
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod thinush07 4.6.2010 12:49

venus napísal:ked sa vies dostat na net tak si vies vygooglit aj cislo na veterinara.....a nehnevaj sa, nechem tu byt zla, ale kto ma peniaze na internet, mohol by mat par korun aj na zdravie svojho milacika....

a fakt je ze miesto vyplakavania tu sa da vzdy niekam zavolat.....zlate stranky maju vsetci a fakt ked uz mas internet a aspon dve mozgove bunky pokope tak si ho vygooglis....

PREPAC ALE TREBA LEPSIE CITAT,A PREPAC ALE AK VYDIS DO MOJEJ FINANCNEJ SITUACIE TAK BY SI ASI VEDELA ZE SOM NEZAMESTNANA,TEHOTNA,CO SI SETRI S PARTNEROM NA SVADOBNE PRSTENE A VYBAVICKU PRE BABO,ZE MAM OCA KTORY PLATI INTERNET A NEBYVA TU,ZE CELY CHOD DOMACNOSTI JE NARUSENY VDAKA UVERU A POZICKAM!A KED NAPISEM ZE NEMAM NA LIEKY PRE SEBA NIETO ESTE NA DRAHEHO VETERINARA TAK TO ASI UPLNE STACI A SI EXPERT CO VYDI DO ZIVOTOV DRUHYCH!DALSIA VEC JE ZE TU MACICKU SME NASLI NA CESTE OPUSTENU A NENECHAM JU TAM ABY JU ZRAZILO AUTO,ALE KEDZE V DNESNEJ DOBE A TVOJHO POHLADU NA MOJE NULOVE MOZGOVE BUNKY SOM JU ASI MALA NECHAT TAM!DAKUJEM ZA ESTE VACSIU DEPKU,AKOBY MI NESTACILO ZE SO MNOU UZ PIATY MESIAC LOMCUJU HORMONY A ZE NEMYSLIM HNED NA VSETKO,PARDON ZE SOM SA NARODILA ZAOSTALA.KEBY SI LEPSIE CITALA TAK ZISTIS ZE S TYM CISLOM MA TO ANI NENAPADLO ALE PREDSA SOM S TYM NIECO UROBILA.TAK DAKUJEM ZA OBVINOVANIE,ZE NEFUNGUJEM ANI NA 10%.TU MAS CELU SITUACIU A CHCELA BY SOM TA VYDIET KEBY SI BOLA TAKA BEZRADNA,ZAVALENA EMOCIAMI JAK JA.TAK ESTE RAZ DAKUJEM PEKNE ZA POMOC. TAK VAM DAKUEJM SECKYM.KASLEM NATO NEPOTREBUJEM SA ESTE AJ PRE TOTO TU ZOZIERAT.
thinush07
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 4.6.2010 12:54

Sory za výraz ale aj mne sa to zdá trocha pritahnuté za vlasy vlastne riadna konina.Sedieť na nete písať a prosiť na fore a medzi tým si mohla nájsť X veterinárov.Teraz ma možno poniektoré odsúdite čo napíšem ale asi budem hnusná.Keď viem že som vo finančnej tiesni no načo si zobrať domov zvieratko,veď ono potrebuje od nás všetko?Od zdravotnej starostlivosti až po stravu?To nieje všetko o tom že zachránim mačičku z ulice a dám jej pocit istoty doma a lásku.Tá mačička potrebuje opateru a aspoň základné zdravotné ošetrenie.A už keď ide o to veterinár nemusí biť z Blavy hoc aký jej poradí cez telefon. :ikillyou:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Veterinárna poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb