• Reklamy

Krmivo ProNature 30

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Krmivo ProNature 30

Odoslaťod segi 19.10.2006 22:12

Pozná niekto toto krmivo?Ak áno napíšte prosím o svojich skúsenostiach.
Som čerstvým majiteľom 1ročného kocúra Maxa a chcel by som vedieť či niekto používa granulát ProNature 30 od kanadskej firmy.Mne ich odporúčal mô známy ktorý sa v tom vyzná.Ďakujem.
Prílohy
MAX 1.jpg
MAX 1.jpg ( ) Zobrazená 2939 krát
MAX.jpg
MAX.jpg ( ) Zobrazená 2941 krát
segi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 19.10.2006 22:00
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod fluffy555 20.10.2006 12:51

Ja nimi teraz krmim prvý krát a vyzerajú ze su celkom v pohode.Aj cic velmi chutia.Myslim ze su to premiove granulky inak vacsie skusenosti nemam.Tak nech cicuchovi chutia :-D
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod valalo 20.10.2006 12:56

jeeej aky fesak! Nadherny kocurik! No... na macickach som si vsimla, ze vacsinou ked je v strave nieco zle tak to nechcu papat. Ak mu granulet chuti tak to hadam bude v pohode. Ved ak by sa s nim dialo nieco zle tak zmenis, ale asi by to nezral a ak hej tak nie s takou chutou. Nemam s tou znackou skusenosti, ale podla mna sa neboj iim to davat. Mozno to aj my vyskusame tak dik za tip :cat38: a kocurkovi dobru chut! :-)
Obrázok používateľa
valalo
šelma
šelma

Založený: 25.6.2006 9:31

Reklamy

Odoslaťod catka 20.10.2006 15:52

valalo napísal:jeeej aky fesak! Nadherny kocurik! No... na macickach som si vsimla, ze vacsinou ked je v strave nieco zle tak to nechcu papat. Ak mu granulet chuti tak to hadam bude v pohode. Ved ak by sa s nim dialo nieco zle tak zmenis, ale asi by to nezral a ak hej tak nie s takou chutou. Nemam s tou znackou skusenosti, ale podla mna sa neboj iim to davat. Mozno to aj my vyskusame tak dik za tip :cat38: a kocurkovi dobru chut! :-)

no na to by som sa nespoliehala. lucii docela whiskas chutil (ked som este nevedela co je to za svinstvo) ale uz ho nedostava. naopak - eukanuba, jedno z najkvalitnejsich krmiv na trhu, jej nechutila vobec.
to je ako keby som si povedala, ze cokolada je chutna, tak sa nou budem ladovat... :wink:
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Odoslaťod segi 20.10.2006 18:06

ProNature 30 je čistý prírodný produkt,bez chemických konzervantov.Obsahuje 30% mäsa,okrem toho mu dávam konzervy SHEBA
a každý deň aj pastu na trávenie Malt-Soft od Gimpetu.O Wiskase som kdesi
čítal že kto chce zabiť svoju mačku nech jej kúpi Wiskas/pozor!-nechcem tým nikoho uraziť/pretože obsahuje BHT a BHA/ani sám neviem čo to je/.Ináč
ďakujem za pochvalu.Ten kocúr má presne také zafarbenie aké sme s mojím
synom chceli.Je veľmi milý a prítulný hoci je to bastart.
segi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod valalo 20.10.2006 18:24

my ludia sme uplne ini ako zviertka. Prilis sme sa civilizovali a vela z prirodneho nam vymizlo. Ide ale o to ze aj ked ti cokolada chuti neladujes sa s nou lebo ti bude zle. Prinajlepsom ta bude boliet brucho alebo ta moze aj prehnat. Kdezto ked sa naladujes normalnym zdravym jedlom pravdepodobne, ak ti tam nic nezavadi, ti bude zle akurat tak z prejedenia. A keby sme sa nemali spoliehat na micky a neriskli im nejake zradlo dat, aj ked ho nepozname, tak by sme im naozaj nic nemohli davat zo strachu ze je to zle. Sak treba skusit, vyskumy sa roba a ak sa v tom daco najde tak sa to urcite zverejni. Inac to o tom Whiskase som nepocula, ale dobre vediet, nasim sice moc nechuti ale zjedia a ani im ho moc nekupujeme. ale nebudeme vobec.
Obrázok používateľa
valalo
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod valalo 20.10.2006 18:27

segi napísal:ProNature 30 je čistý prírodný produkt,bez chemických konzervantov.Obsahuje 30% mäsa,okrem toho mu dávam konzervy SHEBA
a každý deň aj pastu na trávenie Malt-Soft od Gimpetu.O Wiskase som kdesi
čítal že kto chce zabiť svoju mačku nech jej kúpi Wiskas/pozor!-nechcem tým nikoho uraziť/pretože obsahuje BHT a BHA/ani sám neviem čo to je/.Ináč
ďakujem za pochvalu.Ten kocúr má presne také zafarbenie aké sme s mojím
synom chceli.Je veľmi milý a prítulný hoci je to bastart.

Pozri sa do mojho osobneho albumu. Myslim si ze mam pekne a mile macicky, a ani jedna nie je cistokrvna. Pokial chcete micku, tak na tom nezalezi. Je nadherny a urcite aj milunky a to je dolezite. len aby bol zdraavy! Vyzera byt velmi spokojny. Drzim palce nech je to jedlo kvalitne a nech mu dobre robi!
Obrázok používateľa
valalo
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod catka 20.10.2006 18:35

no, myslim, ze ja sa budem radsej v prvom rade riadit zlozenim krmiva. chutove preferencie si mozu vyberat zo znaciek, ktore su kvalitne, nie zo vsetkeho sajrajtu co je dostupny na trhu.
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod segi 20.10.2006 18:50

catka napísal:no, myslim, ze ja sa budem radsej v prvom rade riadit zlozenim krmiva. chutove preferencie si mozu vyberat zo znaciek, ktore su kvalitne, nie zo vsetkeho sajrajtu co je dostupny na trhu.

ProNature 30 určite nie je nijaký sajrajt,skúste si napísať do Vášho prehliadača: www.pronature.ca, a tam si už nájdete všetky informácie
ohľadne zloženia
segi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod PetraP 20.10.2006 18:57

segi napísal:
catka napísal:no, myslim, ze ja sa budem radsej v prvom rade riadit zlozenim krmiva. chutove preferencie si mozu vyberat zo znaciek, ktore su kvalitne, nie zo vsetkeho sajrajtu co je dostupny na trhu.

ProNature 30 určite nie je nijaký sajrajt,skúste si napísať do Vášho prehliadača: www.pronature.ca, a tam si už nájdete všetky informácie
ohľadne zloženia

segi, catka skor narazala na konstatovanie, ze macickach chutia len veci, ktore su pre ne zdrave. A v tomto s nou suhlasim - macicke nemusi prist "zle" z mnozstva nezdravych a nekvalitnych veci...
Kanadske krmiva su celkovo povazovane za kvalitne, toto nemame odskusane, ale krmivom bez konzervacnych latok nemozes nic pokazit ;) Kde ho kupujete?
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42

Reklamy

Odoslaťod fluffy555 20.10.2006 19:03

Aj First Mate je kanadske krmivo a tiez som nim krmila.Takisto dobre chutil macicke.Myslim ze sa netreba nicoho obavat.Sak co, vyskusate a ked nebude chutit tak zase vyskusate ine atď :-D
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45

Reklamy

Odoslaťod segi 20.10.2006 19:27

PetraP napísal:
segi napísal:

ohľadne zloženia

segi, catka skor narazala na konstatovanie, ze macickach chutia len veci, ktore su pre ne zdrave. A v tomto s nou suhlasim - macicke nemusi prist "zle" z mnozstva nezdravych a nekvalitnych veci...
Kanadske krmiva su celkovo povazovane za kvalitne, toto nemame odskusane, ale krmivom bez konzervacnych latok nemozes nic pokazit ;) Kde ho kupujete?

Kupujem ho v sklade/skôr môj známy ktorý má obchodnú činnosť/v Kapušanoch pri Prešove - 6kg za 450 vrátane DPH.Ako konzervačná látka
sú tam použité prírodné miešané tokoferoly.Ináč nedal by som Maxovi zjesť niečo čo by som sám nezjedol/aj keby mu to chutilo/ochutnal som konzervy SHEBA aj SIMBA, aj granulát som podrvil a trochu navlhčil a potom so ho ochutnal.Neviem či mačky majú také isté chuťové poháriky ako my,ale mne to jedlo pripadalo celkom v poho.Pri vojsku som jedol
oveľa horšie.Musím povedať že keď ide Max na záchod tak ho vôbec necítiť
lebo ten granulát obsahuje prírodné látky ktoré odorizujú výkaly - veľmi dobre vymyslené.
Indiáni veria že duša po smrti človeka sa prevtelí do zvieraťa.Ak je to pravda chcem aby sa tá moja
prevtelila do mačky alebo kocúra.Nie preto že sa onich ľudia s láskou starajú ale preto že mačky nám vedia dať tak veľa lásky a pozornosti,preto že "cítia".
segi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod PetraP 20.10.2006 20:39

segi napísal:
PetraP napísal:Kde ho kupujete?
Kupujem ho v sklade/skôr môj známy ktorý má obchodnú činnosť/v Kapušanoch pri Prešove - 6kg za 450 vrátane DPH.Ako konzervačná látka sú tam použité prírodné miešané tokoferoly.Ináč nedal by som Maxovi zjesť niečo čo by som sám nezjedol/aj keby mu to chutilo/ochutnal som konzervy SHEBA aj SIMBA, aj granulát som podrvil a trochu navlhčil a potom so ho ochutnal.Neviem či mačky majú také isté chuťové poháriky ako my,ale mne to jedlo pripadalo celkom v poho.Pri vojsku som jedol
oveľa horšie.Musím povedať že keď ide Max na záchod tak ho vôbec necítiť
lebo ten granulát obsahuje prírodné látky ktoré odorizujú výkaly - veľmi dobre vymyslené.

wou :cica2: tak macacie jedlo som v zivote neochutnavala... aj preto, ze nemoze obsahovat tolko soli a dochucovadiel ako ludska strava, takze myslim, ze by mi to nechutilo. ale mas moj obdiv :-D Ak chces prenho fakt uzasnu konzervu, poobhliadni sa napriklad po shiny cat. Myslim, ze to si aj Ty das s chutou. Po tom krmive sa niekde poobhliadnem.
(inac BHA, BHT su nieco ako E-cka v ludskej strave. sluzia na konzervaciu a podla studii mozu byt karcinogenne).
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42

Reklamy

Odoslaťod catka 20.10.2006 22:18

segi, naozaj sme sa neporozumeli, sajrajtom som nemyslela krmivo o ktorom sa tu diskutuje, ospravedlnujem sa ak to tak vyznelo. pronature nepoznam, ale podla vasich informacii to vyzera na kvalitne krmivo.
a pridavam sa k petreP - obdivujem vase odhodlanie co sa tyka ochutnavok macacieho krmiva :TomyAngelo: jedine krmivo co by som ja bola kedy ochotna ochutnavat je shiny cat, to naozaj vidno, ze je to kvalitne maso a vyzera lakavo a chutne. moje bestie sa idu za tym potrhat.
a mate kraaaaasneho kocurika, rysavci su moja srdcova zalezitost :cica2: (ja mam iba korytnacinku, kedze som chcela dievky :-) )
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod valalo 21.10.2006 8:16

Inac aj ja som uz chutnala macacie konzervy a poviem vam, ze Segi ma pravdu, su naozaj chutne. Inac je dokazane, ze zvieracie konzervy su omnoho kvalitnejsie, cistejsie a zdravsie ako ludske. V akomsi labaku dokazali, ze prave masove a ine konzervy pre ludi obsahuju kadejaky sajrajt, vratane E-čok, konzervantov. Ved ako je inak mozne, ze jogurty, mlieko, a pod. vydrzia castokrat aj niekoľko mesiacov ked mlieko samo o sebe ked sa nadoji tak vydrzi 2 a max. 3 dni? A ze v normalnej pasteke sa daju najst kusky chrupaviek, kosti a velakrat aj zuby ci chlpy? Pocula som od cloveka ktory v takej tovarni priamo robil, ze videl na vlastne oci ako do sekacieho a miesacieho stroja vliezol zivy potkan, posekalo ho priamo do masa a to maso sa normalne kladlo do konzeriev a do obchodov. Navyse ak vam vyduje konzervu, tak je velmi pravdepodobne, ze obsahuje botulotoxin, ktory je !!! smrtelny !!! a treba ju hned vyhodit! Nedavno mi nan zomrel kamarat, velmi dobry clovek, po tom co zjedol klobasu z jarmoku (preto som bola taka hotova a precitlivela a vystrelila po nic netusiacej Sare). Kamoska co brigadovala v pekarni si v zivote nekupi lekvarnik po tom, co videla, ako sa vyraba. Takze my naozaj nevieme, ake svinstvo prave jeme. Naopak krmivo pre zvierata sa vyraba podla specialnych vyskumov a noriem, obsahuje vselijake pridavne latky ako vitaminy, proteiny, zeleninu a vsetko, co zvieratko pre svoje zdravie a krasu potrebuje. Krmiva su skumane, preverovane a ich vyroba je tvrdo normovana. Dokonca aj tovarne na vyrobu zradla maju castokrat omnoho lepsie podmienky a hygienu ako tie na jedlo pre ludi! Cest vynimkam. Takato je realita a ja sama si konzervu v zivote nekupim. Aj k pastetam mam odpor a o klóbase (pokial nie je z normalneho a dobre kontrolovaneho a preverovaneho obchodu) ani nevravim, v zivote to do huby nedam, a jarmoky budem z daleka obchadzat a v zivote tam decku nic nekupim! V ten den, ked bol Peto prijaty do nemocnice, bolo na infekcnom strasne vela ludi, ktori pojedli klobasy a maso z jarmoku. Kazdy dostal injekciu a preslo to, no preve takyto clovek, co vsade rozdaval len teplo a radost si to nepravom odniesol. Teraz je ten jermok v inom meste a spokojne predavaju tie iste pokazene klobasy dalsim lludoom a detom. Ja kazdemu vravim, nech si ludia daju povedat, ak sa niekedy nahodou rozhodnem kupit si nejaku konzervu, tak to bude prave Darling alebo nejaka ina kvalitna macacia konzerva. To maso je cistejsie a zdravsie ako nase!!! A toto nemam z vlastnej hlavy, je to dokazane!!! :cat50: :cat48: :cat10:
Obrázok používateľa
valalo
šelma
šelma

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb